Seriál Ulice: Nepovedené klapky, které rozesmály celý štáb

16. 7. 2018
Seriál Ulice: Nepovedené klapky, které rozesmály celý štáb
Herci z oblíbeného seriálu Ulice si užívají zasloužené volno, i tak je ale zábavné si občas zavzpomínat na natáčení. A na scénky, které až doposud zůstaly divákům utajené!

Seriál Ulice se točí už dlouhé roky až na výjimky téměř každý den. Pro herce to znamená zapamatovat si neuvěřitelné množství textu, který musí ještě věrohodně předvést před kamerami a před celým štábem, který bedlivě sleduje jejich počínání. A to rozhodně není jednoduché.

I herci z Ulice jsou ale také jenom lidé a občas se stane, že nějaký text zapomenou, spletou nebo se zakoktají. Takové situace často vedou k velmi humorným okamžikům. Parťáci z Ulice se totiž díky dennodennímu natáčení po dobu několika let dobře znají a fungují jako skvělý tým, který nezkazí žádnou legraci.

Stává se proto, že se některé scénky točí hned několikrát a často je pro výbuchy smíchu není ani možné dotočit. Trvá to pak několik klapek, než jsou s výsledkem všichni spokojení. Jak to tedy vypadá na placu, když dojde k nepovedené klapce? Podívejte se na video!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Střelci, ponořili jste se do svých myšlenek a teď je vám mnohem lépe. Pochopili jste totiž fakta, která děláte špatně a tak je před vámi nádherné období. Na pracovišti se vrací věci k…

Nejčtenější články

Doporučujeme