Seriál Ulice: Nové postavy, lásky, zvraty a dramata. Co vás čeká na podzim?

10. 8. 2021
V životech všech obyvatel Ulice nastanou nové zvraty. Magda potká nového muže, a ještě ke všemu je to Prokopův kamarád. Mezi Karlou a Márou stále visí Márův průšvih a pomoc blízkého přítele možná znamená víc než jen přátelství. Nyklovi budou opět svádět boje, tentokrát s Kateřinou, a Vendula bude mít proč se radovat. Co dalšího čeká oblíbené hrdiny nekonečného seriálu?

Magda

Magda se na samém konci školního roku rozhodla vylézt ze své bezpečné ulity a vrátit se nazpět do života se všemi riziky i krásnými věcmi, jež přináší. Se zhrzenou ředitelkou Landovou uzavřely křehké příměří, s kolegou Prokopem konečně vybalancovali vztah na bázi přátelství, které je ale poznamenáno jejich výbušnými povahami. Na konci prázdnin se Magda za netradičních okolností seznámí s Prokopovým kamarádem, úspěšným podnikatelem Mirkem, kterému okamžitě padne do oka. Jeho dvoření bude pro Magdu balzámem, neboť Mirek by ji nejraději nosil na rukou a splnil každé její přání, i to nevyslovené.

Mirkovým protipólem je Prokop, se kterým se Magda dokáže vášnivě pohádat i od srdce zasmát. Spojuje je zájem o ekologii i snaha vést se studenty otevřený dialog. Ve škole se z nich stanou spojenci proti klice Landová–Kalina, která má svou představu o vzdělávání i vedení studentů k mimoškolním aktivitám. Jejich rozdílné názory na sebe budou narážet čím dál častěji. Roli v tom samozřejmě sehrají i raněná srdce a ega, byť by to Landová s Kalinou nikdy nepřiznali. Stanou se z nich urputní protivníci, což Magdě i Prokopovi značně znepříjemní jejich další působení ve škole… Jak si sednou Tomáš a Mirek? A jak Magdino chození s Mirkem ovlivní její vztahy s Prokopem či Landovou?

Co prozradila představitelka Magdy Veronika Čermák Macková? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Býci, na první pohled jde vidět, že potřebujete vypnout a nabrat nový dech. Hvězdy vám sice přejí dobrou kondici, ale jedná se spíše o mentální vyčerpání. Pokud si chcete zlepšit…