Seriál Ulice: Nové začátky, nehoda, zakázaná láska, svatba i těhotenství

Seriál Ulice: Nové začátky, nehoda, zakázaná láska, svatba i těhotenství

Již 7. ledna se na televizní obrazovky po vánoční pauze vrátí oblíbený seriál Ulice, který opět přinese spoustu zvratů, napětí, změn i nových lásek. Na co všechno se v novém roce můžete těšit?

Martin a Šárka

I když se před Vánoci zdálo, že Martin má situaci pod kontrolou a lásku k Šárce si zakázal, v novém roce bude všechno jinak. Sice se stále snaží, aby jeho manželství s Veronikou vydrželo, a Šárce se vyhýbá, srdci se ale poručit nedá. Šárka je na tom dost podobně. Bydlí ve stejném domě jako Martin s Veronikou, navíc na oba naráží v hospodě, kde pracuje, protože tam oba často chodí. Karty ještě víc zamíchá Lukáš Binar, který se veřejně začne ucházet o Veroniku. Osudy všech čtyř brzy zažijí velké zvraty a manželství Veroniky a Martina projde v následujícím roce těžkou zkouškou. 

Pokračování 2 / 9

Jobovky u Liškových

Před vánočními svátky to vypadalo na velkou idylku také u Liškových. Hned na začátku nového roku je ale čeká jedna jobovka za druhou, které hodně zamávají s jejich životy. Franta neunese kopačky od Skyler a ztrátu syna. Pár dní na to si o něj už všichni začnou dělat starost, protože najednou zmizí, aniž by dal komukoliv o sobě vědět… Co s ním bude? Jaké špatné zprávy se na rodinu Liškových navalí? Co bude nejhorší? A jak se s tím vyrovnají?

Pokračování 3 / 9

Bouračka s vážnými následky

Tereza se už hodně těší na Matěje, který se začátkem nového roku vrací z Kanady coby úspěšný manažer s velkými plány do budoucna. Ale stačí jediný okamžik, aby se mu život převrátil vzhůru nohama. Matěje i jeho blízké čeká hodně těžká zkouška v podobě bouračky, jež se bohužel neobejde bez následků. Co tahle tragédie udělá s jeho životem i životy jeho blízkých?

Pokračování 4 / 9

Terezina překvapivá rozhodnutí

Tereza konečně našla toho pravého, jenže nyní mají s Davidem vztah tak trochu na dálku, neboť David začal učit na rakouské univerzitě. Pro oba je to docela těžké, ale zatím to zvládají. Oběma je však jasné, že to takhle dál nechtějí. Terezu proto čeká nelehké rozhodování ohledně jejího dalšího života… Odejde za Davidem? A pokud ano, kdy k tomu dojde? A jaký vliv bude mít na její rozhodnutí tragédie, která se stane Matějovi?

Pokračování 5 / 9

Svatba s překážkami a intriky Mastného

Radek Mastný sice usedl do křesla starosty, neomezeným vládcem radnice ale stále není. V cestě mu stojí Lumír s Tondou Hložánkem a Denisou Mastnou, kteří se míní postarat o to, aby mu neprošla žádná levárna. S tím se Mastný nehodlá smířit, a tak jim vyhlásí válku. Ta bude hodně nelítostná, neboť tenhle člověk se neštítí opravdu ničeho… Co Mastný provede Lumírovi a Nyklovým? A jak se jejich boj dotkne Pavla a Venduly, kteří se znovu rozhodnou, že se vezmou?

Pokračování 6 / 9

Nová posila na gymnáziu

V novém roce nastoupí na gymnázium, kde učí Tereza a Ota, nová posila v podobě Magdy Procházkové, Tereziny spolužačky z vysoké školy. Magdu čeká díky tomu nový začátek ve všech směrech. Začne učit na nové škole, přestěhuje se do nového bytu, seznámí se s novými lidmi. Zatímco studenti z ní budou mít vítr, v soukromí o ni svedou boj uliční sympaťáci. Kdo u ní má šanci? A s jakým tajemstvím Magda do Ulice přichází?

Pokračování 7 / 9

Jana a Rozina: Život jako na houpačce

Jana a Rozina našly po návratu z Ameriky útočiště u Radky a Josefa. Obě se snaží o nový začátek, ale každá z nich ho vnímá jinak. Rozina by si ráda dodělala maturitu, šla na vysokou školu a taky se znovu setkala s Victorem. Nezadaná herečka Jana se snaží prosadit ve svém oboru. Na konkurzech zatím moc štěstí nemá, a tak sází na sociální sítě, kde je mnohem úspěšnější. Bohužel se jí to trochu začíná vymykat z rukou, což se dotkne i společného soužití s dědou Roziny… Kam až Jana zajde ve snaze sdílet svůj život se svými fanoušky? A jak to bude dál s její novou partou?

Pokračování 8 / 9

Karla a Mára: Nový začátek

Karla a Mára se již nějaký čas snaží o miminko, protože lékař doporučil Karle co nejdříve otěhotnět. To ale není jediná změna, o kterou usilují. Karla si uvědomuje, že práce kriminalistky je hodně náročná, a tak se připravuje i na změnu v zaměstnání. Na začátku roku ji hodně zasáhne nový případ, na kterém začnou s Jirkou pracovat. Karla se díky tomu seznámí s malým Vojtíškem, jenž přijde o mámu i všechny jistoty, jež v životě nyní má… Jak moc Karle právě toto setkání změní život? Jak to bude dál s ní a Márou či Věrkou a Lubošem? Co všechno jim přinese nový rok?

Pokračování 9 / 9

Blančina tajemství

Blanka má za sebou hodně náročný rok. Kvůli manželově nevěře s mladší milenkou jí zkrachovalo nejen manželství, ale také práce, neboť s Luďkem měli i společnou ordinaci. Blanka se rozhodla začít znovu, což se jí daří, byť to nebylo jednoduché. Teď to vypadá, že se už blýská na lepší časy. V lednu se k ní přistěhují děti, její vlastní ordinace se už slibně rozjíždí, navíc se kolem ní motají hned dva muži najednou – spolužák Patrik a Evžen, který vlastně patří tak trochu do rodiny… Potká ji i nová láska? A jak do života rodiny Peškových zasáhne akční Marie?

Doporučujeme

Články odjinud