Seriál Ulice: Osobní bankrot, příprava na miminko i zkažené líbánky

13. 3. 2023
V Ulici to bude tento týden opět pěkně napjaté. Miloš kvůli manželce Evě bude riskovat, že přijde o všechno. Magda zase prožívá těhotenství Landové natolik, že Prokop začne panikařit. Novinář Tomášek nedá Hermanovi pokoj a v práci mu zatopí. Jolana se stále trápí kvůli dceři Vandě. Co neutají před Marií?

Miloš riskuje osobní bankrot

Stačí jedna problémová zakázka, jeden nespolehlivý klient a celá firma může jít velmi rychle ke dnu. To nyní hrozí také firmě Vítka Klímy a Miloše Knoblocha. Zatímco Vítek dělá vše pro to, aby firmu zachránil, Miloš strká hlavu ještě víc do oprátky kvůli manželce Evě, které slíbil dovolenou snů v Karibiku. Za Vítkovými zády se odhodlá ke kroku, který ho může přivést k osobnímu bankrotu, a tím pádem dostat do ještě větších problémů také Vítka i celou jeho rodinu… Co chce Miloš udělat? Jak to Vítek zjistí a jak se k tomu postaví? Znamená to konec jejich společného podnikání?

Co vás čeká tento týden v Ulici? Podívejte se na video v úvodu článku! 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Konečně se na vás usmálo štěstí a cítíte se o poznání lépe. Konec pracovního bude zajímavý a podaří se vám dokončit vše, co jste v poslední době zameškali. Věřte, že si toho nadřízený…

Nejčtenější články

Doporučujeme