Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin. Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin. Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin. Foto: Archiv TV Nova
64
Fotogalerie

Seriál Ulice: Osobní bankrot, příprava na miminko i zkažené líbánky

V Ulici to bude tento týden opět pěkně napjaté. Miloš kvůli manželce Evě bude riskovat, že přijde o všechno. Magda zase prožívá těhotenství Landové natolik, že Prokop začne panikařit. Novinář Tomášek nedá Hermanovi pokoj a v práci mu zatopí. Jolana se stále trápí kvůli dceři Vandě. Co neutají před Marií?

Miloš riskuje osobní bankrot

Stačí jedna problémová zakázka, jeden nespolehlivý klient a celá firma může jít velmi rychle ke dnu. To nyní hrozí také firmě Vítka Klímy a Miloše Knoblocha. Zatímco Vítek dělá vše pro to, aby firmu zachránil, Miloš strká hlavu ještě víc do oprátky kvůli manželce Evě, které slíbil dovolenou snů v Karibiku. Za Vítkovými zády se odhodlá ke kroku, který ho může přivést k osobnímu bankrotu, a tím pádem dostat do ještě větších problémů také Vítka i celou jeho rodinu… Co chce Miloš udělat? Jak to Vítek zjistí a jak se k tomu postaví? Znamená to konec jejich společného podnikání?

Co vás čeká tento týden v Ulici? Podívejte se na video v úvodu článku! 

Pokračování 2 / 4

Magda zatouží po miminku

Magda prožívá s Irenou Landovou její těhotenství natolik, že to Prokopa docela znepokojí. Když se doma objeví kočárek a Magda mu dokonce navrhne, aby si ho vyzkoušel, začne Prokop panikařit. Podle něho je to jasné – Magda touží po dítěti. Je to vlastně další přirozený krok v jejich vztahu… Jak se k tomu postaví? Čím Magdu šokuje?  

Pokračování 3 / 4

Hermanův zkrat má následky

Dlouhodobý tlak se podepíše na psychice každého, i vycvičeného profesionála, jako je Jirka Herman. Ten se před pár dny už neudržel a s neodbytným redaktorem Tomáškem si vyřídil účty poté, co kvůli jeho novému článku dostal další stopku v práci. Už vzápětí Jirka svého zkratu zalitoval, protože ví, že se měl ovládnout. Teď za své impulzivní jednání bohužel ponese následky. Tomášek to totiž nenechá jen tak. Podle něj nemá takový člověk u policie co pohledávat… Co udělá? Co srazí Jirku Hermana do kolen?

Pokračování 4 / 4

Vandina máma v koncích

Jaká maličkost může prozradit velké tajemství? Vanda a Luděk by si nyní měli užívat nejkrásnějšího období společného života, kterým jsou líbánky. Bohužel tomu tak není. Skleslého Luďka chodí povzbuzovat děti Adam a Kristýna, Vandina máma Jolana má zase co dělat, aby před Marií zamaskovala, co právě prožívá. Jenže Marie ji zná už natolik dobře, že celkem brzy zaregistruje, že se něco děje. Jolana se jí to snaží vymluvit, ale když jí do toho přijde jedna hodně špatná zpráva, už to prostě nevydrží… Co a od koho se Jolana dozví? A co nakonec přizná Marii?  

Doporučujeme

Články odjinud