Seriál Ulice: Patricie Solaříková po 13 letech skončila. Co plánuje dál?

31. 1. 2019
Oblíbený seriál Ulice opustila před nedávnem herečka Patricie Solaříková, která hrála Terezu Jordánovou. Po dlouhých třinácti letech se rozhodla pro změnu, která ji čeká nejen v práci, ale i v osobním životě. Co plánuje Patricie do budoucna a vrátí se ještě někdy do Ulice?

Odchod z Ulice

Patricie Solaříková byla v seriálu Ulice od samého začátku, a i když to diváci asi nečekali, není divu, že po třinácti letech na placu zatoužila po změně a odpočinku. „Po třinácti letech jsem si řekla, že v nejlepším se má přestat. Jsem nesmírně vděčná za všechno, co mi Ulice za ta léta dala. Vždycky byla, je a bude důležitou součástí mého života. Ale po třinácti letech jsem už cítila, že je na čase jít dál. Věřím, že mě pochopíte a že si i někteří z vás rádi od Terezky Jordánový/Kučerový odpočinou. I já jsem to potřebovala,“ přiznala Solaříková.

Jak vypadal Terezy odchod z Ulice? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zkraje nového pracovního týdne jste vitální a s případnými životními zkouškami se perete dobře. Jste rádi, že práci zvládáte a za odměnu si dopřejete malý dárek. Dalo by se říci, že jste…

Nejčtenější články

Doporučujeme