Seriál Ulice: Podívejte se na fotky z nových dílů. Co se bude dít na podzim?

20. 8. 2019
Seriál Ulice vstoupil toto pondělí 19. srpna 2019 do své patnácté sezóny a jeho hrdiny čeká dramatický podzim. Co všechno se na obrazovkách odehraje? Podívejte se i do fotogalerie v úvodu článku.

Matěj a Katarína

Matěj hned po návratu z Kanady zjišťuje, že je Katarína těhotná, a co víc, on sám bude tátou. To ale nejsou jediné šoky. Do všeho se totiž vloží také Ája a pozadu nezůstane ani teta Lubica. Matěj a Katarína však mají svoje velké přání. Splní se jim?

Maléřovi

Martin se kvůli své milence Šárce rozhodl opustit rodinu, našel si vlastní byt a žije sám. Jenže Šárka chce být něčím víc než jen milenkou a byla by nejraději, kdyby se Martin s Veronikou konečně rozvedl. Sice slíbila, že ho nebude do ničeho tlačit, ale i její trpělivost má hranice. A jak se vlastně daří Veronice? Najde zalíbení v jednom ze svých dvou ctitelů? Má větší šanci Lukáš Binar, nebo Patrik Rousek?

Evžen a Blanka

Blanka s Evženem se k sobě na podzim nastěhují. Adam s Kristýnou s Evženem nemají problém, ale co až se dozví pravdu o Evženově minulosti? Blanka má ale problémů víc. Nejenže jí hrozí, že přijde o ordinaci, ale ještě se jí navíc vrátí do života manžel Luděk s žádostí o rozvod, s novinkou přijde i její matka a také Kristýna něco tají. Jak se Blanka se vším popere?

Jana

Radim Mareš je sice Jany manažer, jeho cílem je ale její kariéru zničit. Jana se naštěstí může spolehnout na Jardu, který jí doporučí svou známou právničku Elen Mrázovou. Ta je má Mareše jednou provždy zbavit, ale nebude to tak jednoduché. Mareš má totiž i další oběť, kterou je křehká Bára. Jak to celé dopadne?

Karla a Mára

I když se Karla s Márou už dlouho snaží o miminko, pořád se jim nedaří otěhotnět, a to ani přes umělé oplodnění. Pro jejich vztah je to pořádný nápor, se kterým se musí vyrovnávat. Aby toho nebylo málo, do jejich života opět vstoupí malý Vojta, který se znovu ocitne v dětském domově. A jak do jejich života zasáhne Natálie, která je zamilovaná do Máry?

Magda

Magda netouží po žádném vztahu, protože je teď pro ni na prvním místě maminka, která trpí Alzheimerovou chorobou. Osud to ale zařídí jinak, a tak Magdu potká velká láska. Bez překážek to ale nepůjde! Eddie je její bývalý spolužák z vysoké školy a má za sebou nepovedený vztah s Adrianou. Bude pro Magdu ten pravý? A co její maminka? Ta se nečekaně setká s Tomášem Jordánem a zalíbení je na světě. Budou mít Magda a Zdenka spokojené vztahy?

Eva a Miloš

Eva prožila na jaře úlet se svým šéfem, tím to ale neskončilo. Mezi ní a Milanem Růžičkou se rozvinul tajný románek a Eva Milošovi i nadále zahýbá. Dřív nebo později to samozřejmě praskne a s Milošem odhalené tajemství pořádně zamává. Co udělá? A jak na to zareaguje Eva?

Peškovi

O tom, že je Adriana těhotná, neměl nikdo ani potuchy. Teď se svojí rodině pochlubí s miminkem, totožnost otce ale nebude chtít prozradit. Jaké má plány do budoucna? Pro Vlastimila Peška to nebude jediný šok. Další mu připraví jeho sestra Marie, která se náhodou potká s kamarádkou z mládí s Jolanou, se kterou ji pojí romantické tajemství. Jak to Peškovi zvládnou?

Nyklovi

Nyklovi před časem museli kvůli Mastnému zavřít pekařství, nyní s ním ale Vendula má svoje plány. Ráda by obchod zrekonstruovala a udělala z něj bistro. Opět má ale proti sobě radnici, kde jí hází klacky pod nohy Mastný. Jak nakonec celá situace dopadne? Dokončí Mastný svůj plán a zničí Lumíra?

Liškovi

Anča a Bedřich si užívají jeden druhého, randí spolu, jiskří to mezi nimi, vídají se, když po sobě touží, nic neřeší… Zkrátka si užívají volný vztah a vyhovuje jim to. Jenže už brzy se do Ulice vrátí Petr Kaštan, který vše změní. A co víc, Bedřicha znovu dožene minulost… Vyhledá ho totiž Dan, syn muže, kterého Bedřich v minulosti zabil kvůli Zuzaně. Co mu chce? A co všechno bude Bedřich řešit?

Dominika a Tony

Už po prázdninách se narodí miminko Tonyho a Dominiky. Tony, který vyrůstal v dětském domově, má z otcovství vítr a obává se, že novou roli nezvládne. Velkou oporou jsou jemu i Dominice Mára s Karlou, ale také Věrka, která se těší na své první vnouče. Jak Dominika s Tonym zvládnou rodičovství?

Ota a Hedvika

Jsou to už dva roky, co Ota utekl od oltáře svojí osudové lásce Hedvice, přesto na ni stále nemůže zapomenout. Po prázdninách dojde k jejich nečekanému setkání. Vrátí se k sobě? A jak se bude Otovi dařit v novém roce, kdy dostane na starosti třídu plnou potížistů?

Rozina a Victor

Rozina a Victor se vrátí z cest plní dojmů. Jsou si jisti, že k sobě patří, a proto chtějí svoji lásku stvrdit něčím velkým. Victor Rozinu v létě požádal o ruku, teď to ale musí sdělit rodičům, kteří si myslí, že jsou oba na svatbu ještě mladí. A to není jediná novinka, se kterou mladý pár přijde. Z čeho ještě budou Maléřovi v šoku?

Filip a Kristýna

Kristýně se Filip líbí už nějakou dobu. Po prázdninách mezi nimi konečně přeskočí jiskra a Kristýně se začne plnit sen. Jenže Filip sice její lásku opětuje, ale každý mají o tom, jak by měl jejich vztah vypadat, jiné představy. Jak to vyřeší? A co na jejich vztah řekne okolí?

Podívejte se do naší galerie na záběry z nových dílů  Ulice!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní nasazení se nezmění ani na konci týdne. Všechno šlape jako hodinky a pomalu plánujete aktivity na víkend. Je pravda, že se konečně odvážete a nebudete ležet v knihách a uklízet.…