Seriál Ulice: Pohádková svatba, sexuální obtěžování, výhrůžky i partnerská krize

24. 9. 2018
Seriál Ulice: Pohádková svatba, sexuální obtěžování, výhrůžky i partnerská krize
V Ulici se konečně dočkají dlouho očekávané svatby Terezy a Davida, která ale bude na poslední chvíli v ohrožení. I když jsou všichni ve sváteční náladě, najdou se tací, kteří situaci kazí. Aleš opět přijde s výhrůžkami, Šárka nadále zápasí s Mastného šikanou a obtěžováním a krizi řeší i Jindra s Bedřichem. Co dalšího se stane tento týden v Ulici?

Tereza a David se berou

Svatba Terezy a Davida je na spadnutí, do obřadu zbývá jen pár dní. Stres přibývá a přípravy vrcholí. Všichni se na svatbu těší a dokonce i Matěj se chystá na cestu, aby mohl být své sestře po boku v její velký den. Jenže den před svatbou se Tereza dozví něco, kvůli čemu se sesype a bude chtít na poslední chvíli svatbu zrušit. To se naštěstí nestane, ale i když je vše pečlivě naplánované, stejně svatebčany v den svatby zaskočí hned několik nečekaných situací. Naštěstí nic nebude tak zlé a vše se v dobré obrátí. Co ale Terezu tak rozhodí? A co na to David?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je Světový den letectví a kosmonautiky. Právě v roce 1961 vstoupil první člověk na Měsíc. To vás motivuje, protože prahnete po dosažení vysokých cílů a věci nebem a zemí vás zajímají.…

Nejčtenější články

Doporučujeme