Seriál Ulice: Pohádková svatba, sexuální obtěžování, výhrůžky i partnerská krize

24. 9. 2018
Seriál Ulice: Pohádková svatba, sexuální obtěžování, výhrůžky i partnerská krize
V Ulici se konečně dočkají dlouho očekávané svatby Terezy a Davida, která ale bude na poslední chvíli v ohrožení. I když jsou všichni ve sváteční náladě, najdou se tací, kteří situaci kazí. Aleš opět přijde s výhrůžkami, Šárka nadále zápasí s Mastného šikanou a obtěžováním a krizi řeší i Jindra s Bedřichem. Co dalšího se stane tento týden v Ulici?

Tereza a David se berou

Svatba Terezy a Davida je na spadnutí, do obřadu zbývá jen pár dní. Stres přibývá a přípravy vrcholí. Všichni se na svatbu těší a dokonce i Matěj se chystá na cestu, aby mohl být své sestře po boku v její velký den. Jenže den před svatbou se Tereza dozví něco, kvůli čemu se sesype a bude chtít na poslední chvíli svatbu zrušit. To se naštěstí nestane, ale i když je vše pečlivě naplánované, stejně svatebčany v den svatby zaskočí hned několik nečekaných situací. Naštěstí nic nebude tak zlé a vše se v dobré obrátí. Co ale Terezu tak rozhodí? A co na to David?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Konečně byste měli začít naplňovat plány nebo předsevzetí, jež jste si dali na začátku roku. Není třeba nic lámat přes koleno, ale udělat aspoň první krok by se rozhodně slušelo. Pak si…

Nejčtenější články

Doporučujeme