Seriál Ulice: Představitelka Magdy Veronika Čermák Macková prozradila novinky

29. 6. 2020
Seriál Ulice: Představitelka Magdy Veronika Čermák Macková prozradila novinky
Seriál Ulice se na obrazovky sice vrátí až v srpnu, natáčení nových dílů ale už započalo. A právě postavu Magdy, kterou hraje Veronika Čermák Macková, čeká těžké období. Co herečka o natáčení prozradila?

Jaké bylo natáčení po takové době v první natáčecí den?

Super, jsem nadšená, že jsem zpět. Máme s Yvettou Blanarovičovou linku, která byla takzvaně přetnuta v půli, a těšila jsem se, až budeme moct dodělat to, co jsme započaly.

U vás to skončilo hlavně nejvíc dramaticky…

Přesně – a tím jsme se dostaly do takového napětí, protože se nám to celé přerušilo a musely jsme to pozastavit.

Takže se nejvíc těšíte na natáčení s Yvettou?

Těším se na všechny, každý má něco do sebe. S Filipem Rajmontem je sranda, takže to je díkybohu trochu uvolněnější a s Yvettou se řeší dost vážné věci, takže celé to natáčení je o dost těžší, ale máme se rádi i tak všichni.

Co prozradila Veronika Čermák Macková? Podívejte se na video:Jak moc se liší natáčení v těchto podmínkách od toho, na které jste byla zvyklá?

Pro mě se na place toho moc nezměnilo, jediné nové je, že vidím lidi s rouškami.

Bála jste se, že by třeba mohlo dojít k tomu, že vaše profese bude v ohrožení?

Já myslím, že se bál každý, co bude, jak bude a jaký to všechno bude mít dopad. Doufám, že vše bude v pořádku a snad se posuneme k něčemu lepšímu, než co bylo předtím.

Pokračování rozhovoru si můžete přečíst ZDE.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Den české státnosti vás mile potěší, protože nemusíte do práce. Je pravda, že se vám profesně vcelku daří, ale raději budete doma s dětmi a partnerem. V tomto období vás baví umělecký směr…