Seriál Ulice: První milování, Vendulino tajemství i šikana na pracovišti

Seriál Ulice: První milování, Vendulino tajemství i šikana na pracovišti

Velká romantika i jiskření, nečekané novinky, ale také průšvihy či snaha, která tak úplně nevyjde podle plánu. Trable bude řešit Vendula, Vítek i Mára, překážky budou překonávat Franta s Bárou. Co přinesou nové díly Ulice tento týden?

Nástrahy ve vztahu

Kdy je ten správný okamžik k překročení vlastního stínu? Co s námi mohou udělat velká očekávání? Franta a Bára spolu chodí již několik týdnů, ale co se týče intimností, dávají si na čas kvůli Bářiným traumatům. Teď se zdá, že se jejich vztah posune o pořádný kus dál… Co je pro ně nejdůležitější? Jak se oběma podaří překonat obavy z intimního sblížení? A jaké nástrahy je při tom čekají?

Pokračování 2 / 6

Tajemné signály

Irena Landová stále doufá, že se dají s Prokopem dohromady, i když ve škole je jeho nadřízenou. Nyní od něj dostane další signály, že mu není tak úplně lhostejná. To je pro ni tím nejúžasnějším dárkem k narozeninám, jaký si jen mohla přát. Má to ale malý háček – co když je všechno trochu jinak, než jak si myslí? Co považuje za projevy Prokopovy náklonnosti? A jak si užije svou narozeninovou oslavu?

Pokračování 3 / 6

Trable s Vendulou

Nyklovi si začnou dělat docela velkou starost o Vendulu, která najednou chodí jako náměsíčná a je v jednom kuse úplně mimo. Vilma Nyklová si je jistá, že to není jen tak. Co když má její vnučka nějaké vážné zdravotní problémy? Vše by tomu nasvědčovalo, dokonce i Vendulino oznámení, že si musí zajít urychleně do lékárny. A když se vrátí, bude ještě hůř… Co je s Vendulou? Jaká diagnóza Vilmu Nyklovou pořádně vyděsí? A co na to samotná Vendula?

Pokračování 4 / 6

Temné výhrůžky

Vítek se v práci opravdu snaží, ale rozhodně není z těch, kteří by jen bezhlavě plnili všechny příkazy svých nadřízených. Jenže právě to se ukáže jako největší potíž. Jeho šéf chce totiž výsledky za každou cenu. A tak co nevidět padnou i temné výhrůžky a slova o zbavení se nejslabšího článku týmu… Co se stane? Proč Vítkovi začne hrozit výpověď? A jak se k tomu postaví? 

Pokračování 5 / 6

Mára nad propastí

Mára se rozhodne pomoci Mikulkovi s kšeftem, ve kterém má i vlastní investice. Jenže záhy toho začne hořce litovat. Celá akce se totiž promění v jednu velkou noční můru. Mikulka Máru docela slušně vypeče, takže toho čeká nejen hororová jízda, ale navrch i bezesná noc, korunovaná nečekanými nepříjemnostmi… Jakou lekci dostane Mára? Z čeho je málem na infarkt? A co je divné Karle?

Pokračování 6 / 6

Nečekané následky

Čeho všeho jsou schopni naši přátelé ve snaze pomoci nám, i když o to ani trochu nestojíme? Miloš a Dan jsou naprosto rozdílní, jedno ale mají společné. Když se ti, na nichž jim záleží, ocitnou v nesnázích, udělají cokoliv, aby jim pomohli. Bohužel na to jdou po svém, takže nezřídka je výsledek jejich snahy jen přiložením pod kotel. Také tentokrát se vrhnou po hlavě do páchání dobra, aniž by odhadli, jaké následky to může mít… Co vyvedou a s jakým výsledkem? Kdo se bude chytat za hlavu a kdo si lízat rány?

Doporučujeme

Články odjinud