Seriál Ulice: Šárka a Martin prozradili, zda se rozejdou, či spolu zůstanou i v nových dílech

29. 7. 2019
Seriál Ulice: Šárka a Martin prozradili, zda se rozejdou, či spolu zůstanou i v nových dílech
Už to nebude trvat dlouho a na obrazovky se po letní přestávce vrátí nekonečný seriál Ulice. Od půlky srpna budeme moct znovu sledovat osudy svých oblíbených postav a fandit jim v jejich životních krocích. Kam se asi posune vztah Martina a Šárky? Mrkněte na video v úvodu článku.

Protagonisté seriálu prozradili, jak to mezi zamilovanou dvojicí bude v nové sezóně. Vztah Šárky a Martina prošel několika krizemi, ale zatím vše ustáli. Oba se ze začátku své lásce bránili , zejména kvůli Martinovým závazkům k Veronice a rodině, nakonec ale své touze podlehli. Jejich situace momentálně není jednoduchá, protože Martin se jen tak nemůže odstřihnout od své rodiny a na Šárku nyní mnozí pohlížejí jako na rozvracečku rodiny. Jak si s tím oba poradí?

Jak prozradili představitelé Šárky a Martina Malvína Pachlová a Tomáš Dastlík, v plánu je, že spolu milenci začnou bydlet. Martin se ale i nadále bude chtít věnovat svojí rodině, což bude komplikovat situaci. Ustojí to jejich láska, nebo se časem Martin zase vrátí k Veronice? A stojí o něj ještě pořád jeho zákonitá manželka?

Podívejte se na video v úvodu článku, co prozradili herci z Ulice.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na víkend jste se těšili celý pracovní týden, protože si potřebujete vážně odpočinout. Už jste na to sami přišli. Dnes máte potřebu kreativního myšlení a změn. Zaměřte se na vyhazování…

Nejčtenější články

Doporučujeme