Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Archiv TV Nova

Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Archiv TV Nova

Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Archiv TV Nova
27
Fotogalerie

Seriál Ulice: Šimon riskuje život, Vanda zachraňuje manželství, Věrka spřádá plány

Gábina s Jirkou prožívají romantiku, zatímco Šimon riskuje život. Mára by chtěl vědět, jak je na tom s Monikou, zatímco Věrka stále doufá v jeho návrat ke Karle. O záchranu svého manželství s Luďkem se snaží i Vanda. Co dalšího se tento týden stane v Ulici?

Bolestivý karambol

Postavit se čelem výzvám znamená posunout se dál, bohužel občas s rizikem natlučeného nosu. Přesně to se stane také Martině, která bojuje o Jirku, byť si to sama nechce přiznat. Aby mu byla blíž a získala si jeho uznání, vyhecuje se k akci, na kterou by si jinak nejspíš netroufla a jež pro ni nedopadne právě nejlépe. Její bolestivý karambol má ale i svoji světlou stránku – Jirka se ukáže jako skvělý záchranář a citlivý ošetřovatel. A nejen to. Konečně mezi nimi začnou přeskakovat pořádné jiskry… Co se Martině stane? A k čemu všemu dojde mezi ní a Jirkou?  

Pokračování 2 / 5

Zásadní novinka

O tom, že naděje umírá jako poslední, by mohla dlouho vyprávět Věrka, která se chytá každého stébélka ohledně vztahu Karly a Máry. Přestože již proběhlo jejich rozvodové stání a Mára jí sám řekl, že je teď s Monikou, podle Věrky ještě není nic ztraceno. Stačí, aby se dozvěděla jednu zásadní novinku, a hned začne spřádat plány, jak napomoci osudu, aby se vše odvíjelo tím správným směrem… Co je pro Věrku dobrým znamením? A jakou překvapivou zprávu řekne Márovi Monika?

Pokračování 3 / 5

Speciální promítání

Příležitosti se musí jít občas naproti, mají jasno Vítek i Michal Klímovi, každý z nich ovšem z jiného důvodu. Zatímco Vítek si chce nenápadně oťuknout Bářina Bruna, Michal má úplně jiné plány. Týkají se Žofky a filmu, který by s ní rád viděl. A protože tento snímek již v kinech neběží, je to pro Michala ideální příležitost, jak se před Žofkou blýsknout. Přichystá pro ni speciální promítání u sebe doma. Má to jen jeden malý háček – bylo by fajn, kdyby měl byt jen sám pro sebe, nikdo je nerušil ani se zbytečně nevyptával... Jak to Michal zařídí? A jakou roli v tom sehraje jeho spiklenkyně Bára?

Pokračování 4 / 5

Manželská krize

Věci se dají vykládat různě. Přijde na to, z jakého úhlu pohledu se berou. Více než kdy jindy to platí pro Vandu, která je stále skálopevně přesvědčená, že se k sobě s Luďkem vrátí. Jeho žádost o rozvod a nechuť s ní komunikovat bere jako drobnou manželskou krizi, jež se určitě vyřeší. Blanka a Evžen se tak mohou jen dohadovat, zda je Vanda natolik naivní nebo zamilovaná, že si odmítá připustit pravdu. Ta je navíc šokuje i sondováním, jak to má nyní Luděk s ženami… Co přiměje Blanku a později i Evžena, aby Luďkovi otevřeně řekli, co si o tom všem myslí? A v čem si jsou Luděk a Evžen až překvapivě podobní, byť by to ani jeden z nich nepřiznal?

Pokračování 5 / 5

Malér s komínem

Kvůli lásce ztratí hlavu kdekdo, Šimona nevyjímaje. Na Valerii mu pořád záleží, i když spolu již nejsou. Štve ho, jak Val stále obdivuje staršího Barta, na kterého tajně žárlí. A tak využije první příležitosti, aby ho trumfl alespoň ve freeruningu. Když se od Val dozví, že Bart plánuje komín, nenapadne ho nic jiného než ho předběhnout a vylézt na jím vybraný komín dříve než on. Tentokrát si však ukousne hodně velké sousto. Když se k tomu navíc přidá i nečekaný zádrhel ve chvíli, když je už pěkně vysoko na komíně, o malér je postaráno… Kdo a jak se pokusí Šimona zachránit? A jaké bude mít tento kousek následky?  

Doporučujeme

Články odjinud