Seriál Ulice: Šimon v nesnázích, Karla v podezření, Lumír čelí překážkám v lásce

19. 9. 2022
Šimon musí neustále čelit ponižování a výsměchu svých spolužáků. Dokáže si přiznat, že se potýká s šikanou, nebo se zaplete do vlastní pavučiny lží? Kvůli napjaté atmosféře kolem Jakubova pokusu o sebevraždu čelí doma Karla neustálému nátlaku i výslechům. Lumír už nějakou dobu létá na růžovém obláčku svého nového vztahu s Kateřinou. Nyní je ale čeká tvrdý střet s realitou a první těžká zkouška. Co vás čeká v Ulici tento týden?

Šimon čelí šikaně spolužáků

Poznat hranici, kdy se člověk dokáže ubránit sám, a kdy by měl naopak přiznat, že se stal terčem nejapných vtípků starších kluků, bývá občas hodně těžké. V podobné situaci se nyní ocitl i téměř třináctiletý Šimon, po kterém se ve škole vozí dva sígři z vyšších ročníků. Zajde to tak daleko, že Šimon kvůli nim už doma dokonce i lže. Jenže dědovi Mastnému i mámě Gábině Pumrové se to celé nějak nezdá, protože ho už trochu znají. V kom Šimon najde překvapivého spojence?

Co prozradila Vendula z Ulice? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Nové pracovní období se vám vydaří. V tomto mezičase se nemusíte obávat ničeho zlého, protože ve všem uspějete. Nejlepší na tom bude, že pomůžete i pomalejším kolegům, čímž si otevřete…

Nejčtenější články

Doporučujeme