Seriál Ulice: Skandální fotky, rvačka ve škole a návrat Eddieho

Seriál Ulice: Skandální fotky, rvačka ve škole a návrat Eddieho

V Ulici bude tentokrát rušno především ve škole, kde se o pořádný skandál postarají fotky, které nikdo neměl vidět. Aby toho nebylo málo, objeví se v Ulici sympatický milionář a navíc se vrátí Eddie, což bude znamenat velký šok pro Adrianu.

Nečekaná konkurence

Co může být pro muže, jenž miluje svou partnerku a zároveň si ji i hlídá, horšího než mnohem úspěšnější konkurence? Aleš zažije opravdová muka, i když se před Gábinou hodně snaží nedat na sobě nic znát. Ale který partner by přijal s klidem zprávu, že mu do revíru zabrousí úspěšný milionář, jenž tam přijde právě kvůli jeho partnerce? A s kterým mužem by nezamával pohled na partnerku, jež se snaží být okouzlující kvůli jinému? Pro Gábinu je ale právě seznámení s Lukášem Binarem hodně důležité. Znamená pro ni příležitost, která se už nemusí opakovat… Proč začne Aleš žárlit víc, než je zdrávo?

Pokračování 2 / 6

Lekce pro Adrianu

Co může být pro zamilovanou ženu horšího než nečekaná krize ve vztahu? Robert moc dobře ví, co na Adrianu zabírá. Jakmile začne ztrácet pevnou půdu pod nohama, přitvrdí, aby dostal Adrianu přesně tam, kde ji chce mít. To poslední, co by si přál, je totiž to, aby jí někdo otevřel oči a aby zjistila, jak se věci doopravdy mají… Proč Adriana skončí v slzách? Kam až Robert zajde ve svých manipulacích tentokrát?

Pokračování 3 / 6

Skandál na gymnáziu

Se studenty se člověk opravdu nenudí. Nikdy nevíte, co vyvedou, i když jsou už v posledním ročníku střední školy a maturují za pár týdnů. Ještě horší to je ale s některými rodiči těchto studentů. Otec Lucky Weberové je na gymnáziu už nechvalně proslulým pojmem. A své pověsti dostojí i tentokrát. Do kabinetu se vřítí jak velká voda a okamžitě knokautuje dceřina třídního Davida Kučeru kvůli fotkám, jež neměly nikdy vzniknout… Co bude tomuto incidentu předcházet? A jaké budou následky?

Pokračování 4 / 6

Věrčina žárlivost

Opravdu známe své rodiče? Mára o tom začíná pochybovat. V poslední době to totiž vypadá, jako by mu rodiče někdo vyměnil. Po rozchodu se snaží o nový začátek, ovšem ani u jednoho z nich to není jen tak. Zamilovaná máma už brzy zakusí opravdovou žárlivost kvůli novému partnerovi, táta se zase po hlavě vrhne do podniku, jenž je podle Máry opravdu na pováženou… Na koho a proč začne Márova matka žárlit? Čím ji zaskočí její nový partner? A co vyvede její manžel?

Pokračování 5 / 6

Johančino seznámení s Puklickou

Málokdo nás dokáže ztrapnit ve společnosti tak jako rodiče. A pokud se zrovna snažíme zapůsobit na nový objekt, je to o to horší. Brzy si to znovu potvrdí i Ota, jenž chce udělat co nejlepší dojem na Johanku, kterou by rád sbalil. Tentokrát má ale smůlu. Jen co se v Coolně objeví jeho matka s Kalinou, slibně se vyvíjející schůzka nabere nečekaný směr… Co se stane? Čím Otova matka zaskočí syna i Johanku, kterou hned tak něco nerozhází?

Pokračování 6 / 6

Eddie poslem špatných zpráv

Každý, kdo má za sebou bouřlivý rozchod s partnerem, se určitě zařekl, že už nevkročí do míst, kde by na něj mohl znovu narazit. To platí i pro Eddieho, jenž se vyhýbá všem místům, kde by se mohl potkat s expřítelkyní Adrianou. O to větší překvapení čeká pana Peška, dědu Adriany, když právě Eddie zazvoní u jeho dveří. Navíc to není náhoda. Eddie se znovu vrací Adrianě do života, ve chvíli, kdy ho hodně potřebuje… Jaké bude shledání Adriany a Eddieho? A proč se právě Eddie stane poslem špatných zpráv?

Co se bude dít v Ulici? Podívejte se na video:

Doporučujeme

Články odjinud