Seriál Ulice: Skyler nečekaně zaútočí na Frantu, Magda hledá útěchu

31. 10. 2022
Vztah Magdy a Prokopa poslední dobou není takový, jak si ho Magda vysnila. Ta nyní potká kamaráda Jirku, který přichází v pravý čas, aby jí zlepšil náladu. Šimon se ocitne v úzkých, dorazí pomoc v pravou chvíli? Karla doufala, že románek s Jakubem bude moci hodit za hlavu. Nyní zjišťuje, že se mýlila. Pro její rodinu má katastrofické důsledky.

Nečekaný sok v lásce, nebo jen kamarád?

Setkání s dávným kamarádem člověka vždy potěší, i když nemá právě nejlepší den. Magdě vykouzlí úsměv na tváři Jirka Hložánek, s nímž se nečekaně potká před kavárnou, ve které se jen krátce před tím dozví hodně smutné zprávy. Pozitivně naladěný Jirka je ale tím správným lékem pro Magdinu bolavou duši. A nejen to. Magdě nasadí docela velkého brouka do hlavy. Přiměje ji popřemýšlet, jak naložit se svým životem, co v něm změnit, kterým směrem vykročit, aby pro ni byl život opět naplněný podle jejích představ. Má to však malý háček… Měl by Prokop začít žárlit? V jaké situaci Magdu a Jirku nachytá? A k čemu se Magda odhodlá na základě mámina dopisu a zpráv, které se dnes dozví?

Proč se hvězda seriálu Ulice Jaroslava Obermaierová zbavila majetku? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Díky přejícímu Merkuru jste opět v kondici a skvěle vám to myslí. V kolektivu jste oblíbení a není vyloučeno, že budete zapojeni do spolupráce na významném projektu. Konečně jste si…