Seriál Ulice: V životě nemám jen Ulici, říká Patricie Solaříková

Seriál Ulice: V životě nemám jen Ulici, říká Patricie Solaříková

Herečka Patricie Solaříková se v seriálu Ulice objevuje od samého začátku dlouhých třináct let a její role Terezy je jednou ze stěžejních postav. Před prázdninami si díky natáčení mohla vyzkoušet svatbu nanečisto. Jaké to bylo?

V Ulici se řešila před prázdninami vaše svatba. Už se ví, co bude po prázdninách?

Svatba určitě bude, my už máme natáčení dokonce za sebou.

Cítíte, že svatební přípravy, které jste podstoupila během natáčení, jsou něco jako trenažér pro skutečný život, že si říkáte, že tohle je dobré, nebo že si pak naopak myslíte, že tohle byste chtěla jinak?

Hrozně jsem se těšila, že půjdeme do svatebního salonu a budu si moct vyzkoušet miliony šatů. O to mě produkce ošidila, protože mi ušili šaty na míru. Přišla švadlena, změřila mě a hotovo. Takže musím říct, bylo to trochu zklamání. Na svou svatbu bych zvolila určitě jiné šaty, ale téhle postavě to odpovídá. Ona to moc neprožívá, nechce být svatební blázen. Ani ona, ani David to opravdu neřeší, to spíš všichni kolem.

Spousta nevěst chce mít právě šaty na míru, aby je před nimi nemělo tisíc dalších. Nepřesvědčila vás tahle skutečnost?

Určitě bych si chtěla šaty zkoušet. Absolvovala jsem to už s kamarádkou a se svou sestrou. Samozřejmě, ono je to kolikrát strašné vybrat si z tolika šatů. Já se na to ale těším, vůbec mi nevadí, že už to mělo přede mnou víc lidí. Ani kdybych třeba přišla na večírek, kde má někdo stejné šaty jako já, tak bych se nešla schovat do kouta. Tohle vážně neřeším.

V seriálu jste už třináct let, dovedete si vůbec představit, že v něm nejste?

Těžko říct, je to součást mého života už třináct let a těžko polemizovat, co by kdyby... Ona by se snad nějaká práce našla. Nemám jen Ulici, hraju i v divadle, mám pořad o pejscích, dělám svůj charitativní kalendář, sem tam něco moderuju.

Neměla jste třeba naopak někdy chuť s tím seknout?

Samozřejmě, je to práce jako každá jiná a někdy vás to baví víc, někdy míň. Od té doby, co mám kolem sebe Matouše Rumla a Filipa Rajmonta, tak je o zábavu postaráno. Jsou skvělí parťáci, jak herecky, tak po osobní stránce a já prakticky točím jen s nimi.

Pokračování rozhovoru najdete ZDE.

 

 

Doporučujeme

Články odjinud