Seriál Ulice: Vanda ztrácí trpělivost, František v tom lítá, Kateřina v šoku

9. 1. 2023
Karla se rozhoduje, jestli se vrátí zpět na oddělení vražd. Jak na to Mára zareaguje?František se neumí rozhodnout, která ze dvou dívek je pro něj ta pravá. Nyní navíc znovu podlehl Skyler. Jaké to bude mít důsledky? Vandě už s Luďkem dochází trpělivost. Dočká se vytoužené žádosti o ruku? A co dalšího se stane tento týden v Ulici?

Karla volí mezi prací a rodinou

Kdy je ten nejvhodnější čas pro návrat do zaměstnání po mateřské? Karla se už sice do práce částečně zapojila, teď je to ale přeci jen jiné. Šéf jí totiž navrhne návrat na plný úvazek na oddělení vražd. To je nabídka, která se neodmítá, byť si je Karla vědoma, že to nebude úplně jednoduché kvůli dětem a domácnosti.

Přestože ji to hodně láká a je jasné, že dříve nebo později se do zaměstnání naplno vrátí, chce vše probrat i s Márou, aby neměl pocit, že ho obchází. Ten bohužel zareaguje způsobem, který Karlu nepříjemně překvapí… Co Márovi vadí nejvíc a co zůstane nevyřčeno? Jak nakonec Karla na šéfovu nabídku zareaguje?

Co vás čeká tento týden v Ulici? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Merkur bude až do 10. února v blahodárném spojení s Uranem, proto na sobě pilně pracujte. I když se v tomto období cítíte více unavení, neklesejte na mysli. Všechno se vám podaří dotáhnout…