Seriál Ulice: Velký šok, zničená pověst, drsný boj i konflikt

9. 4. 2018
Seriál Ulice: Velký šok, zničená pověst, drsný boj i konflikt
V ulici to tento týden vře hned na několika frontách. Světlana se snaží očistit svoji pověst na úřadě, David zase ve škole. Na gymnáziu se píší maturitní písemky a na základní škole se děti chystají na přijímací zkoušky. Co všechno se bude dít v Ulici?

Lubošovo podezření

Jak dobře známe své blízké? Někdy stačí opravdu málo, aby člověk zjistil, že vlastně ani neví, s kým strávil převážnou část svého života. Přesně tyhle pochybnosti přepadnou i Luboše Marečka. Jeho žena ho v poslední době už několikrát dost nemile překvapila. Jako by to snad ani nebyla ona. Ovšem to nejhorší přijde teprve teď, nad albem starých fotek, které má Věrka pečlivě popsány. Luboše nikdy dříve nenapadlo počítat měsíce a dávat si věci do souvislostí. Teď to udělá. A zažije pořádný šok… K čemu Luboš dospěje nad starými fotkami? A co všechno to odstartuje?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Berani, poslední květnový den se ponese v duchu dobré nálady. Na druhou stranu je vám trochu líto, že je konec velmi plodného a spokojeného období. Buďte optimisté a věřte, že bude…

Nejčtenější články

Doporučujeme