Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova

Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova

Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
Seriál Ulice sleduje dramatické příběhy několika rodin Foto: Archiv TV Nova
44
Fotogalerie

Seriál Ulice: Vrací se Eddie. Co ho přitáhlo zpět ze Španělska?

Seriál Ulice má na TV Nova momentálně prázdninovou pauzu ve vysílání. Tvůrci ale už teď odtajňují lákadla nových dílů v pořadí již devatenácté sezóny seriálu. Zejména všechny divačky teď určitě potěší zpráva, že se do Ulice vrátí sympaťák Eddie Rambousek, kterého hraje Jiří Panzner. V seriálu jste ho mohly vídat už od roku 2010 a za tu dobu si prošel různými peripetiemi.

Eddieho minulost

Eddie se poprvé ukázal v Ulici jako volnomyšlenkářský vysokoškolák, spolužák Terezy Jordánové, dnes již Kučerové (Patricie Pagáčová) a jejího tehdejšího kluka Vojty Kalicha (Petr Buchta). Eddie na sebe hned strhl pozornost, protože se dostal do křížku s policií. Studiem na vysoké škole proplouval celkem bez problémů, i když jeho poznávacím znamením byl takřka pankáčský vzhled, kouření trávy a bydlení v polorozpadlé nemovitosti připomínají squat. Na první pohled by to do něj nikdo neřekl, ale Eddie rozhodně nebyl žádný hlupák s vyhuleným mozkem. Sečtělý, inteligentní, temperamentní kluk byl tehdy anarchistou z přesvědčení. Neuznával žádné rádoby autority, na věci si dělal vlastní názor, který se nebál říkat nahlas, což ho občas dostávalo do velkých problémů.

Patricie Pagáčová s manželem: Jak vychovávají své dítě? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 5

První velká láska

Eddie sice studoval pedagogickou fakultu, učit ale vlastně nikdy nechtěl. Na živobytí mu stačily peníze, které si vydělal na nejrůznějších brigádách, nejlépe ve skladech. Vyšel jen s málem, byl opravdu nenáročný. To se změnilo ve chvíli, kdy se dal dohromady s průšvihářkou Adrianou (Šárka Krausová), vnučkou Vlastimila Peška (Rudolf Hrušínský), dcerou Evžena Šmýda (Martin Finger). Byl to Eddie, kdo Adrianě pomohl tátu najít a kdo ji dlouho držel nad vodou po mámině náhlém skonu nebo později po jejím pokusu o sebevraždu. Přestože měli před svatbou, nakonec se nevzali kvůli Eddieho prozrazenému románku s kolegyní z realitky.

Pokračování 3 / 5

Eddie a Magda

Další velkou láskou Eddieho byla bývalá spolužačka z fakulty Magda Procházková (Veronika Čermák Macková). I když to mezi nimi zpočátku vypadalo hodně slibně a zdálo se, že si jsou souzeni, i tento vztah Eddiemu krachl. Byli v něm totiž tři. Kromě nich i Magdina nemocná máma Zdenka (Yvetta Blanarovičová), která měla u Magdy vždy přednost. Eddie to chápal, věděl, že Zdence trpící Alzheimerovou chorobou již moc času nezbývá, a že si ji chce tudíž Magda užít, dokud to jde. Zároveň Eddie chápal i to, že má Magda o mámu obavy kvůli jejímu zhoršujícímu se zdravotnímu stavu. Postupem času toho ale na něj bylo už moc. S Magdou se milovali, stáli o sebe, ale než aby si navzájem ubližovali, raději se rozešli.

Pokračování 4 / 5

Nový začátek v zahraničí

Pro Eddieho to bylo hodně těžké, a tak s úlevou přijal Matějovu nabídku, aby nastoupil jako markeťák k němu do firmy, byť to znamenalo okamžitě se přestěhovat do Barcelony. Na jaře roku 2020 se tedy Eddie rozloučil a odjel vstříc novým zkušenostem a zážitkům. Sice měl zlomené srdce, přesto byl srovnaný s tím, jak to mezi ním a Magdou dopadlo.

Pokračování 5 / 5

Návrat do Ulice

Nic ale není na věky. Eddiemu se po více než třech letech ve Španělsku začalo stýskat, a tak se rozhodl pro návrat do Čech. „Eddieho návratem do Ulice jsme chtěli udělat radost všem fanouškům seriálu, kteří si o něj po celou dobu psali. Hlavně divačky ho v seriálu docela postrádaly. Některé z nich ho dokonce stále vidí po boku Magdy. Podle nich byli před lety ti dva krásný pár. Co na to říct? Třeba ať se těší na nové díly a nechají se překvapit, jak právě Eddieho návrat zasáhne do děje,“ usmívá se zatím trochu tajemně kreativní producentka seriálu Ulice Silvia Klasová. 

 

    

Doporučujeme

Články odjinud