Seriál Ulice: Vražda a těhotenství! Co vás čeká v roce 2020?

Seriál Ulice: Vražda a těhotenství! Co vás čeká v roce 2020?

Hned v prvních dnech nového roku čeká diváky u televizních obrazovek pořádné drama, tedy v případě, že budou sledovat seriál Ulice. Právě tam dojde k pokusu o vraždu a obětí nebude nikdo jiný než všemi nenáviděný Radek Mastný. Má šanci přežít napadení? A jak to dopadne u Marečkových s malým Vojtou poté, co Karla oznámí těhotenství?

NYKLOVI

Vendulinu bistru U Babičky se daří, ale štěstí rodiny kalí myšlenka na Pokladníkovu směnku, která se před Vánoci dostala do rukou Mastného. Ten trvá na jejím okamžitém proplacení nebo podílu v bistru. Když Mastného po novém roce najde Lumír v bezvědomí v tratolišti krve v jeho bytě, stává se automaticky jedním z hlavních podezřelých…

Ale nikoliv jediným. Herman s Karlou, kteří případ vyšetřují, mají v hledáčku i další osoby, které měly s Mastným v poslední době konflikt. Kromě Květy, kterou Mastný pozurážel, a Mastného labilní exmanželky Pumrové jsou tady další: Lumírův zeť Pavel, kterému Mastný už dlouho leží v žaludku, Evžen Šmýd, který už se nemůže dívat na to, jak Mastný obtěžuje Blanku, ale i Pokladník a jeho ostří hoši, kteří Mastného už jednou zmlátili. Kdo je tedy skutečný pachatel?

MAREČKOVI

Karla přichází s krásnou novinkou: Je těhotná! Přesto jsou s Márou rozhodnutí v procesu adopce Vojty pokračovat. Ze dne na den se stávají rodiči na plný úvazek a tahle nová situace před ně denně staví řadu běžných překážek, na které ovšem dosud nebyli zvyklí.

A před Máru staví také podstatnou otázku, jak zabezpečit rychle se rozrůstající rodinu, protože Karlu vyčerpává „případ Mastný“, a tak je možnost předčasného nástupu na mateřskou na spadnutí. Vojtíšek je u Máry s Karlou šťastný, cestu si k němu složitě hledá i dosud odtažitá Věrka, jenže o slovo se bohužel přihlásí i Vojtovi skuteční prarodiče Koderovi.

Doporučujeme

Články odjinud