Seriál Ulice: Zásnuby, nová postava! Co se bude dít po prázdninách?

1. 7. 2019
V posledním díle této sezóny si obyvatelé Ulice užili pořádný venkovní mejdan. Spousta vztahů a situací ale zůstala nedořešených. Ulici teď ale čeká pravidelná prázdninová pauza, a tak si její diváci na rozuzlení budou muset počkat až do srpna.

K velkému šoku dojde v rodině Maléřů. Rozina s Victorem strávili léto spolu na cestách a oba je to velmi sblížilo. Victor se proto rozhodne neztrácet čas a bude chtít Rozinu požádat o ruku. Půjde na to ale od lesa a pěkně postaru, takže se nejdříve zeptá jejích rodičů. Čekají tedy Rozinu zásnuby?

Matěj Jordán odcestoval do Kanady a nemá tušení, co všechno se doma děje. Po návratu tudíž zažije pořádný šok. Zjistí totiž, že s ním dítě nečeká jenom Katarína, ale i Ája. A aby to opravdu neměl jednoduché, do celé situace se vloží velmi svérázná Katarínina teta Lubica, kterou si zahraje Marta Sládečková.

S těhotenstvími se ale v nové sezóně roztrhne pytel. Tentokrát bude veselo v rodině Peškových a postará se o to Adriana. Ta se před časem odstěhovala do Austrálie a nyní oznámí, že i ona očekává potomka. Šok to bude nejen pro dědečka Vlastimila Peška, ale také pro jejího otce Evžena. Vrátí se Adriana zpátky do Ulice?

Podívejte se na fotografie z mejdanu v Ulici!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Světový den cestovního ruchu byl sice včera, ale vy ho oslavíte svým způsobem až nyní. Den volna si užijete při cestování a výletech s rodinou či kamarády. Rozhodně neseďte jen doma a…