Seriál Ulice: Zvrat mezi Magdou a Prokopem a vyřizování účtů s Ájou

10. 5. 2021
Tento týden bude mít v Ulici hlavní slovo Ája, která se opět vrací ke svým zvykům. Nešťastný Mário najde nečekaného spojence v Radkovi Mastném. Mezi Prokopem a Magdou to opět jiskří a brzy dojde k velkému zvratu. Co dalšího se tento týden stane?

Vyřizování účtů

Stačí jen nepatrná zmínka od někoho, koho považuje za svého úhlavního nepřítele, a rázem se mu začne mozaika skládat dohromady. Přesně takovou službu udělá Radek Mastný nešťastnému Máriovi, který se v tom už několik dní znovu pořádně plácá kvůli Áje. Jako by se v Mastném najednou hnulo svědomí. Máriovi prozradí něco, co spustí překvapivou řetězovou reakci, něco, díky čemu by si mohli oba dva vyřídit s prolhanou manipulátorkou Ájou konečně své účty… Na co Mastný upozorní Mária, aniž by tušil, na jak citlivou strunu zabrnká? Co všechno odstartují zdánlivě nevinná informace a jedno přistižení?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Víkend patří klidu a pohodě. Ještě před pár dny to tak nevypadalo, ale naštěstí jste přiznali rodinným příslušníkům svou chybu. I když jste se báli hádek, žádné se nekonaly a vy můžete o…

Nejčtenější články

Doporučujeme