Seriál Ztraceni zdarma v kinech

25. 1. 2007
Seriál Ztraceni zdarma v kinech
Zřejmě nejslavnější seriál současnosti Ztraceni (Lost) zná snad každý – a kdo jej ještě neviděl, určitě o něm alespoň četl. Nikdo jej ale dosud neměl možnost zhlédnout na obřím plátně v multiplexu!

První řadu seriálu nyní vysílá televize Nova, lostmánie v Česku odstartovala ovšem už před dvěma lety, když ji poprvé 22. ledna 2005 uvedl kanál AXN. Ten odvysílal už i řadu druhou a od 3. února chystá řadu třetí. Při této příležitosti nabízí jedinečnou šanci všem lostmaniakům, i těm, kteří dosud seriálu nepropadli: během dvou dnů – úterý a středy 30. ledna a 31. ledna – se budou postupně promítat první a druhá řada seriálu v kině Palace Cinemas ve Slovenském domě a v kinech sítě Cinestar v Hradci Králové a Ostravě od 14:00 do 02:00 hodin zdarma! Pro ty úplně otrlé, kterým nevadí téměř v kuse v kinosále prosedět všech 24 epizod, je pak na neděli 4. února připraven speciální maratón obou sérií najednou.

Jelikož kapacity kinosálů, i když prostorných, jsou přece jen omezené, je jediná podmínka, jak se do kina dostat: vyhrát vstupenku v jednoduché jednootázkové soutěži na oficiálních webových stránkách AXN http://www.axn.cz>www.axn.cz.

Třetí série Ztracených začíná tím, že Jack (Matthew Fox), Kate (Evangeline Lilly) a Sawyer (Josh Holloway) zjistí, v jakých problémech se ocitají jako zajatci „Druhých“, zatímco Locke (Terry O´Quinn) a Sayid (Naveen Andrews) se spojí s ostatními trosečníky, aby se je pokusili osvobodit. Kdo jsou ti „Druzí“ a co chtějí – to jsou hlavní otázky, na které se bude snažit třetí řada seriálu odpovědět. Ale k zodpovězení je toho mnohem víc: Jaké jsou motivy záhadné ženy, jedné z „Druhých“? Mohla by být novou láskou pro Jacka? Najde Penny Widmore ostrov a svou ztracenou lásku Desmonda? Najdou trosečníci způsob, jak komunikovat s vnějším světem? Ale mnohem důležitější otázka – co je tajemstvím ostrova?

Herci ve „Ztracených“ jsou seriálem pohlceni stejně jako my, protože nemají ani tušení, jak se v příštích momentech zachovají postavy, které hrají, nemluvě o příběhu samotném. Netuší, kdy sáhnou po scénáři, ve kterém se možná jejich postava objeví naposledy. A tvůrci neprozradí ani slovo, jen naznačují, že v nové sérii bude více citů.

Neztraťte se v těchto záhadách a počkejte si na odpověď. Sledujte od února 2007 seriál „Ztraceni“ na AXN.

Soutěž o vstupenky na promítání

S Dámou.cz a AXN můžete vyhrát také vstupenky na promítání. Odpovězte správně na soutěžní otázku. Soutěž je ukončena. Vyhrávají: Martik69, luska, Vilka, Poyel, panisko, Eillo

zdroj: 2media.cz, s.r.o.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

I když si s partnerem dvakrát nerozumíte a zdá se vám nějaký divný, věnujte mu svou pozornost. Jak ho přivedete na jiné myšlenky, okamžitě se vám přiblíží a vy budete opět veselí. Někdy…

Nejčtenější články

Doporučujeme