Šest zásad stylového oblékání: Takto budete vždy neodolatelná a in!

Pořád tápete v tom, co na sebe obléct, abyste vypadala dobře při jakékoliv příležitosti? Zkuste se držet těchto rad a najděte si svůj vlastní styl!

Pravidlo číslo 1

Zpočátku je důležité najít si svou barevnou paletu. Docílíte tím toho, že váš šatník bude snadněji kombinovatelný. Vyberte si čtyři hlavní barvy, se kterými budete pracovat. Základem můžou být černá a šedá s akcenty béžové a červené. Do tohoto základu pak můžete v průběhu roku začleňovat výraznější barvy, které zrovna frčí, aby váš šatník vypadal moderněji a nepůsobil nudně.

 

Pravidlo číslo 2

Ze sezónních trendů si vybírejte pouze to, co je pro vás vhodné. Rozhodně nemusíte nosit všechny trendy, které se danou sezónu objeví v obchodech. Cílem je vybrat si jen to, co vám sedne a co budete nosit i další sezóny. Nemá cenu si kupovat věci jen proto, že jsou zrovna v módě.

Pravidlo číslo 3

Váš outfit nebude dokonalý, dokud nebudete mít na sobě tři kousky, například kalhoty, halenku a náhrdelník. Třetí kousek většinou představuje doplněk v podobě výrazných náušnic nebo zdobného šátku.

Pravidlo číslo 4

Na doplňky nezapomínejte, outfit s nimi snadno okořeníte. Nemusí se jednat jen o šperky, stylovým doplňkem jsou třeba i klobouk nebo výrazná kabelka.

Pravidlo číslo 5:

Když zrovna nevíte, co na sebe, nebo přijde den, kdy se necítíte dobře, mějte po ruce osvědčené kousky a kombinace, které vám perfektně sednou. Jakousi vlastní uniformu. Většinou to jsou ty nejjednodušší věci, které v šatníku máte, jako třeba kombinace černých kalhot a bílé halenky, ke kterým pak přidáte právě ty zajímavé doplňky.

Ke stylu patří i správné líčení. Jak ho rychle vykouzlit? Podívejte se na video:

Pravidlo číslo 6

Poslední věc, kterou stylové ženy dělají, je to, že mixují styly, třeba jako svetřík se třpytivou sukní nebo roztrhané džíny a lodičky. Nosit džíny s basic tričkem a teniskami nebo upjatý kostýmek s lodičkami je přeci jen nuda a dnešní móda dovoluje mnohem víc než kdy dřív. Nebojte se proto osobního vyjádření!

 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je nakloněn vašemu znamení, ale s nadřízeným budete o dost hůře komunikovat. Myslíte to dobře, ale šéfovi se to nedá vysvětlit. Pokud se na něj naštvete, čekají vás krušné chvilky a…

Nejčtenější články

Doporučujeme