Šetrná péče o vlasy

28. 6. 2001
Šetrná péče o vlasy
Krásné a vždy vkusně upravené vlasy jsou dnes podmínkou pro úspěch každé ženy a to v každém věku. V těchto dnech, kdy dorazilo léto i k nám, jsou to právě vlasy, které slunce nádherně rozzáří a dodá nám tak pocit krásných a zdravých vlasů. Udržet je však po celé léto i na dovolené stále tak krásné, není vůbec jednoduché.

Šetrná péče o vlasy

Krásné a vždy vkusně upravené vlasy jsou dnes podmínkou pro úspěch každé ženy a to v každém věku. V těchto dnech, kdy dorazilo léto i k nám, jsou to právě vlasy, které slunce nádherně rozzáří a dodá nám tak pocit krásných a zdravých vlasů. Udržet je však po celé léto i na dovolené stále tak krásné, není vůbec jednoduché. Při pobytu u vody, kdy slunce krásně pálí, trpí především naše vlasy. Jsou často vysušené a ztrácí lesk. Pomoci jim mohou různé intenzivní kůry či zábaly. Zabránit dalšímu poškozování však můžete ale i použitím správných vysoušečů vlasů. Obchodní dům.cz nabízí značku Moulinex, která přišla na trh s vysoušeči vlasů ARTIST. Ty vám pomohou i v letním období, kdy vlasy nejvíce trpí, aby péče o ně byla snadnější a výsledný účes perfektní bez jakýchkoli potíží při jeho vytváření. Vysoušec Artist typ DW7 je vybaven funkcí vysoušení vlasů studeným vzduchem, čímž zabraňuje jejich vysušení. Při jeho použití si můžete také přizpůsobovat teplotu a rychlost v závislosti na struktuře vašich vlasů (funkce Hair select). Součástí tohoto typu je i stylingová tryska, pomocí které vytvoříte perfektní účes do každé společnosti. Díky odnímatelné mřížce, která chrání před vniknutím vlasů do vysoušeče, můžete provádět jeho snadnou údržbu a odstraňovat tak nečistoty i z vnitřku vysoušeče.
Tento model DW7 svými funkcemi a moderním designem patří mezi špičkové vysoušeče, které Vám může právě Obchodní dům.cz nabídnout. Pro více informací o současné nabídce navštivte Obchodní dům.cz.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Do cesty vám vstoupí zajímavá finanční nabídka, která se neodmítá. Zamyslete se nad ní, ale možná přijde ještě lepší. Šéf je na vás pořád trochu naštvaný, i když plníte své úkoly dokonale.…

Nejčtenější články

Doporučujeme