Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 10. 6. 2015 | 15:49

No, naštěstí se bez sexu na jednu noc zatím (už 52 let) obejdu. Když to někdo dá, tak ať si to užije, já mám radši dlouhodobější sexuální vztahy.

Elynor 7. 6. 2015 | 22:20

Není divné se jenom koukat. Lidi jsou tam na to zvyklí, že někdo kouká. Je zvykem, že když někdo přijde poprvé, provedou ho klubem, ukážou mu, co kde je, a vysvětlí, kdyby se chtěl na něco zeptat. A pak má čas na to se rozhlédnout a rozmyslet se, jestli tam chce zůstat, nebo odejít. Zábava je volná, ne organizovaná, a všechno záleží na tom, co žena chce - nikdo jí "nepřidělí" nějakého chlapa, kterého by sama nechtěla, a i když se třeba s nějakým začne bavit, tak to neznamená automaticky, že se s ním i pomiluje. Může to skončit třeba jen u pomazlení ve vířivce, dotyky a hlazení a nic víc. Nebo si jenom povídají, dají si spolu sklenku vína a vůbec žádný sex nemusí být.

Elynor 7. 6. 2015 | 22:03

j66: oblečení je taky různorodé, dámy mívají většinou nějaké hezké prádlo, nebo minišaty, punčochy... na co je která zvyklá a v čem se dobře cítí. Ale není to podmínka, žena může být normálně společensky oblečená, nemusí se svlékat do prádla. V klubu jsou k dispozici uzamykatelné skřínky, kam si člověk dá oblečení, když se rozhodne jít do sauny, nebo do bazénu, do vířivky. Taky jsou tam sprchy, a každý dostane čistý ručník, osušku, případně prostěradlo (někteří lidé používají prostěradla jako tógu - zahalí se do něj po vzoru starých Římanů). Taky jsou tam k dispozici sprchové gely, šampony, masážní olej, fén na vlasy... Děje se to i dopoledne. Ne každý den, ale pravidelně jeden den v týdnu je klub otevřen už od 11 hodin dopoledne, pro ty, co večer z nějakého důvodu nemohou přijít.

j66 7. 6. 2015 | 20:18

Elynor: A jak je to s oblečením v těch společných prostorách? Nějaké erotické prádlo nebo prostě společenské šaty? A není to divné jen se koukat a nemít zájem a tělesný kontakt? Pokud bych nikoho neviděla , tak jestli třeba organizátor nějak nemanipuluje nebo já nevím? Omlouvám se za hloupé dotazy, prostě mi to zaujalo Prostě zaímavý nápad, Děje se to i třeba dopoledne?

Elynor 7. 6. 2015 | 19:36

Některé ženy využívají swingersklub i jako wellness - dají si tam saunu, vířivku, něco dobrého u baru, pokoukají na pěkné chlapy, a zas jdou domů, i bez toho, že by se samy aktivně zúčastnily erotických hrátek. Nikdo nesmí nikoho k ničemu nutit, to je základní pravidlo. Kdo chce sex, může ho mít, kdo nechce a jen se kouká, tak je to taky v pohodě. Klub mívá jednak společné prostory, kde se právě dějí běžné společenské aktivity, a pak oddělené prostory pro ty soukromější hrátky ve skupinách, či dvojicích, jak je komu libo.

Elynor 7. 6. 2015 | 19:30

j66: je více možností. Do swingersklubu může přijít i samotná žena, případně víc žen - kamarádek, třeba i jenom se podívat, jak to tam vypadá. Jinak tam obvykle chodívají páry, i manželské, některé páry se už znají, jiné ne, často přijdou lidé, kteří někde o swingers četli a zajímá je to, nebo jim to někdo z jejich známých vyprávěl. Swingerskluby mají charakter soukromého klubu - vyhrazují si jednak dodržování určených pravidel, a za druhé tam nepustí každého. Například opilé lidi, nebo někoho, kdo se neumí slušně chovat a mohl by obtěžovat ostatní hosty. Vstupné se platí různě vysoké podle toho, jestli je ten večer v klubu nějaký program (živá hudba, karaoke, tanec, malování na tělo, párty v maskách, erotický program...) a samotné ženy ve většině klubů platí vstupné nízké, někdy je pro ně i vstup zcela zdarma. Páry, které mají rády swingers, někdy pořádají i soukromé večery u sebe doma, kdy se předem dohodnou s někým, s kým se už dobře znají a vědí, že si ten pár mohou bez nebezpečí pozvat. Na domácí večírky se neodporučuje zvát úplně neznámé osoby třeba z internetu - s takovými je lepší se právě sejít v tom klubu, kde je člověk stále anonymní (pokud sám neprozradí svoje skutečné jméno) a má zaručeno, že se mu tam nepřihodí nic, co by si sám nepřál. A ano, pořádají se i swingers srazy - v létě, vesměs v zahraničí, kde jsou určité hotely známé tím, že swingery vítají a poskytují jim vhodné podmínky.

j66 7. 6. 2015 | 17:22

Elynor: Omlouvám, se za neznalosti, ale já myslela , že do swingers klubu se chodí v párech, resp. že se páry dohodnou na nějaké výměně manželů a manželek u někoho doma mebo nějakém srazu?

j66 7. 6. 2015 | 17:15

No nevím, pro mne by to spíš asi vyplynulo ze situace. Potkám někoho sympatického , mám zájem o sex on má zájem o sex, nic od toho nečekám jen orgasmus Ale musí se vyhodnotit riziko, jak zdravotní, tak aby to nebyl nějaký úchyl. Jít s někým k němu je nebezpečné a vzít ho k sobě je také rizikové. Jedině snad hotelový pokoj? Ale neodsuzuji, spíš mi to připadá riskantní.

Elynor 7. 6. 2015 | 16:21

Dodatek - swingersklub není "bordel". Je to místo pro příjemná a zábavná setkání mileneckých párů i osamělých osob toužících po společnosti. Nejsou tam placené společnice, ani placení gigolové. Chodí tam lidé ze všech vrstev jak věkových, tak i společenských, někteří pravidelně. A v žádném případě není povinné tam mít sex se všemi, kdo zrovna přišli. Jak si kdo koho vybere, a pokud si nevybere, může si jen povídat, koupat se, pít víno, tančit a bavit se jinak než eroticky.

Elynor 7. 6. 2015 | 16:15

Za situace v odstavci "kdy ano" doporučuji navštívit swingersklub. Tam si žena zachová svou anonymitu, nemusí nikam s nikým chodit ani si ho brát k sobě, může si vybrat z přítomných pánů (nebo i dam, dle osobního vkusu), a to vše v příjemném prostředí se zajištěným občerstvením, a do běžného příslušenství takového klubu patří i sauna, bazén, vířivka... přičemž vstupné pro ženy je symbolické. Kdyby se snad někdo k dámě choval příliš vtíravě, je tam od toho personál, který dbá na dodržování pravidel, a jelikož jedním ze zásadních pravidel je chodit do klubu zcela zdráv/a, nehrozí ani v článku zmíněné nemoci. Kondomy jsou samozřejmě k dispozici volně všem. Takže sex na jednu noc za těchto podmínek nepředstavuje téměř žádné riziko (kromě vztahových problémů, ale to si musí pořešit každý sám/sama).

šiška 7. 6. 2015 | 13:14

Za mě tedy ani náhodou,brr. To si sebe tedy vážím víc než abych držela mužskýmu kterého znám jen pár hodin a nic o něm nevím. Oni mužský si stejně takových ženských neváží a mají je za děvky kterou dostanou bez problému ještě ten den. Žena má být dobývána a namlouvána mužem. Ale to je za mě.

Přečtěte si také

Horoskopy

Neváhejte ani minutu a zamakejte na svých povinnostech. Do žil vám ke konci směny vjede do žil energie…

Nejčtenější články

Doporučujeme