Sex na jednu noc: Jak ho zvládnout s čistým štítem?

10. 4. 2018
Sex na jednu noc: Jak ho zvládnout s čistým štítem?
Příležitost k sexu na jednu noc dostane několikrát za život určitě téměř každý. Pokud vás láká na tuto výzvu přistoupit, měla byste být náležitě připravená. Na co všechno si dát pozor a na co se připravit?

Vynechejte přátele

Nechceme vám samozřejmě říkat, abyste se vyspala s prvním mužem, o kterého zakopnete v nočním baru a znáte ho sotva pět minut. Z takové „známosti“ by se mohly vyklubat problémy, a o to přece nestojíte. Zároveň ale není dobré vybrat si pro sex na jednu noc někoho z přátel, se kterými se pravidelně vídáte.

I když si řeknete, že o nic nejde, a slíbíte si, že od toho nebudete dál nic očekávat, věřte, že tak tomu téměř nikdy není. Proto se zaměřte na člověka, kterého trochu znáte, ale nehrozí, že se budete pravidelně potkávat. Případně zvolte někoho, koho vám představili vaši přátelé, takže nehrozí riziko, že narazíte na psychopata.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Ještě před pár dny byste si ani nepomysleli, že vám do cesty vstoupí nápadník, který zaujme hned na první pohled. Ode dneška vnímáte svět naprosto jinak. Jste v báječném rozpoložení a nic…

Nejčtenější články

Doporučujeme