Komentáře k článku zpět na článek

Dasa52 30. 8. 2015 | 15:02

odvolávám, co jsem odvolala a slibuji, co jsem řekla nějak jsem se do toho zapletla. prostě promiskuitní je baba, co střídá chlapy jako fusekle, ne štětka, co to dělá za peníze. hnusné jsou mi obě nechápu. ale ať si to užijí, včetně následků.

Dasa52 30. 8. 2015 | 14:59
Dasa52 30. 8. 2015 | 14:57
Eviicka 18. 8. 2015 | 23:02

Petruna: no kdyby to psal chlap, tak já bych ho rozhodně za borce nepovažovala, možná tak kámoši v hospodě by ho poplácali po ramenou, já ale ne.(i když uznávám, že aby muž mohl vést promiskuitní život, stojí ho to více umu a úsilí než ženu - ale pořád to není nic co bych měla obdivovat).

lebahu 18. 8. 2015 | 19:29

Mata69: Asi jsme 100 let za opicema, ale taky mi nepřijde propagace toho "ošukej všechno co před tebou neuteče na strom" jako normální. Ale jak vidíš, je to prej stejnej koníček (a sport) jako třeba háčkování. Čoveče asi se radši naučím ty krátký sloupky než natáhnout brka na AIDS.

Mata69 18. 8. 2015 | 18:47

Petruna: nebaví mne háčkování a rozhodně nejsem domácí puťka. Autorka příběhu ať si chrápe s kým jí napadne, je to čistě její věc a její zdraví. Jsem daleka toho, se nad tím pohoršovat, notabene jí stavět na pranýř. Mě vadí propagandistický tón toho článku - že tento způsob trávení léta, nejlépe od 7. třídy (13-14 let) je ten nejlepší a nejvíc super,a kdo to tak nedělá, tak je nějak mimo.

Petruna 18. 8. 2015 | 17:11

Mata69: nepíšete ale všichni se k dotyčné stavíte jak k ženě z minulého století a nejlépe na pranýř. Může chytnou choroby, je promiskuitní a bla bla bla - Kdyby tohle napsal chlap, tak bude žádaný. Prostě nevidím na tom nic špatného, když ji to baví. Vás baví háčkování a taky vás nezatracuju jako domácí puťku. Prostě mi vadí to morální kázání. Kdo vám dal právo na to, aby jste soudila a odsoudila pokryteckou morálkou. Prostě každé mu co jest, pokud to mě neoběžuje, tak ať se staví třeba na hlavu. Každý máme nějakého koníčka nebo sport.

hynek 18. 8. 2015 | 16:37
farah.farah 17. 8. 2015 | 14:21

lebahu: plně s tebou souhlasím, že chlapi tohle vnímají jinak, ale ty holky si to v těch 16 jaksi neuvědomovaly. Já jim je fakt nezáviděla, ale vždycky zvláště jedna kamarádka mne tím fakt děsila, protože z diskotéky prostě vždy s někým odešla a já nebo druhá kamarádka jsme jí pak museli dělat krytí že přespává u nás, protože její táta byl dost slušnej magor.BTW myslím, že právě to jak se k ní choval bylo jedním z důvodů toho nízkého sebevědomí a téhle snahy si něco dokázat. Jinak ale je fakt, že ona vždycky věřila, že z toho něco bude a byla vždy nakonec rozsekaná, že jí už nezavolal. Ale když jsme do ní hučely ať s nima prostě příště hned nejde, tak nám říkala že tomu nerozumíme, že to je ta láska na první pohled. :) Jednou dokonce tu lásku na první pohled provozovala s oním úlovkem v karavanu ve kterém přespávali další 2 lidi...no jo no ale tak je zase na co vzpomínat.:)

Rambíša 17. 8. 2015 | 14:12

No to jsem se zasmála! Paní autorka,zřejmě již postarší ročník si tady vy(b)lila své představy,které nestihla v mládí realizovat! Dnes,kdy hrozí tolik všelijakých nemocí,není to jen AIDS,ale obyč kapavka,syfilis,bradavice,plísně,chlamydie...znovu TBC,žloutenka,a další a další,které nejvíce roznáší různí "plážoví inženýři" !!! Takže bych byla dost opatrná a nebrala bych,co se příliš nabízí...No a nechtěné těhotenství ,no vlastně máme babyboxy v nejhorším...Kde je nějaká odpovědnost za vlastní zdraví,láska,opatrnost,touha po něčem,co je více,než upocený sex někde ....Tak nějak vidím jistý úpadek morálních hodnot.

lebahu 17. 8. 2015 | 13:35

farah.farah: Ono to tak nějak bude, ovšem ty co si myslí, že jsou atraktivní, jinak by s ní přece nechtěli spát, jsou většinou na omylu. Chlapům (pokud to není nějaká úplná šereda nemytá) je v podstatě jedno jak jednorázovka vypadá, hlavně že do ní nemusí mnoho investovat (času, šarmu, keců, oblbování, pití, večeří, dárků...), takže jdou cestou nejmenšího odporu a berou to co se samo nabízí. S atraktivností to většinou nemá co dělat.

farah.farah 17. 8. 2015 | 13:21

Tak na jednu stranu ať si každý dělá co chce když tím neškodí ostatním. Já jsem nikdy na jednorázovky nebyla. Z toho co jsem vysledovala na mém okolí kamarádky, které tohle provozovaly ve velkém jako taky paní pisatelka měly všechny do jedné ve skutečnosti dost velké problémy se svým sebevědomím vůči chlapům a tímhle si dokazovaly, že přece jsou atraktivní, když s ní chtějí spát. Samozřejmě znám poměrně malý vzorek, tak že možná jsou ženy co si to skutečně užívají a nedělají to z těhle "kompenzačních" důvodů, ale podle mne to budou spíš vyjímky.

šiška 17. 8. 2015 | 10:14

Naprosto vše je věc názoru! Každý má právo se vyjádřit dle svých pocitů o toho se zde ty články uvádějí. Bohužel, jsou zde i tací, kteří si myslí že pouze jedině ta jejich recenze na článek je správná a kritizují jiné recenze! Hezký sluníčkový den.

j66 17. 8. 2015 | 09:56

První sex v sedmé třídě , to měl dotyčný "Danny" štěstí , že neskončil ve vězení. Stejně tak "samec z diskotéky" příští léto. Další "Francouz s tváří Delona" by asi při problémech vzal roha .
Sexovat, je fajn, ale brát to takhle pragmaticky když mi je " - náct" to bych nedoporučovala. Myslím, že se tím v mládí dívka příliš ochuzuje. V dospělosti, když už se sexuje jen kvůli orgasmu, tak dejme tomu, to už záleží na každém. Ale musí se brát to jen sex, není to žádné milování.
Zajímalo by mě kolik je autorce let , Delon a Gott byli staří už když já byla mladá

Mata69 17. 8. 2015 | 09:07

Petruna: a kdo tady kruci píše, že chlap může a ženská ne??? Já to nikde nevidím. Článek je o ženské, která tu popisuje jak je super (ba dokonce to velice doporučuje) v létě si řádně užít - sexovat s kdekým a kdekoliv, stačí si "jen" dát bacha aby se to neprovalilo, vzít si radši kondom a hurá na to. Jeden by měl z článku pocit, že když tohle nepraktikuje, jsou to prázdniny a léto zcela o ničem. A to je myslím to, k čemu se tady většina z nás vyjadřuje.
Jestli tobě takové trávení léta připadá OK a super, tak jo, to je tvoje věc.

lebahu 17. 8. 2015 | 08:59

Petruna: Ne, ale aby třeba po jednom takovým letním úletu nenatáhla bačkory na AIDS. Ano, letní (nejen letní) úlety byly, jsou a budou u obou pohlaví (většinou je provozuje smíšený pár), ale proč k nim v článku přímo vybízet a navádět? Nemusí se moralizovat jako fuj, nikdy, Sodoma Gomora, ale tvrdit, že vyspat se v létě s kdekým na potkání je děsně fajn, žádoucí ba přímo nutné (bez toho nejsou prázdniny) a normální (stačí se nezamilovat, použít kondom a nenechat se načapat) je taky dost přes čáru.

niki.6 17. 8. 2015 | 08:29

Petruna: nikdo tady nesrovnává chlapa a ženskou (kromě tebe).... jen jsme řekly svůj názor na věc, nechápu, proč nás za to napadáš, tak řekni svůj názor, každý má na to snad právo, ne?

Petruna 17. 8. 2015 | 08:18

lebahu: takže chlap může a ženská ne? Chodit do práce ano, starat se o rodinu ano, ale užít si léto podle svého nesmí. Aby náhodou nechytla nějakou nemoc a nenakazila chudáka chlapa, který by pak doma nakazil svoji manželku nebo svoji přítelkyni? Pořád nechápu, proč je to špatné u ženské a pořádku u chlapa.

lebahu 17. 8. 2015 | 00:03

Petruna: Proč promiskuitní? Protože střídá sexuální partnery jako ponožky. Nechápu co má promiskuita společného s tím kdo koho živí. Taky mi článek v době HIV přijde jako návod kterak si užít léto dost přes čáru.

Elynor 16. 8. 2015 | 23:57

zábavné. A připadá mi, že tahle autorka dělá méně pravopisných chyb, než je zdejší obvyklý průměr. Jen tak na okraj - proč puritán a jeptišky čtou články o sexu? Jděte si číst třeba na zdravou výživu, to vás nebude pohoršovat.

Petruna 16. 8. 2015 | 23:55

niki.6: Proč promiskuitni? Pracuje nebo ji někdo živí? Dneska spoustu mladych chlapců živí jejich možná podle vás “promiskuitni" maminky, ale to je v poradku asi.

Petruna 16. 8. 2015 | 23:50

Victor: Jestli vy nejste zavistivý pokrytec a nebo zakomlexovaná nula. Kdyby tohle napsal chlap, tak je frajer. Proč je ženská špatná, když uspokojuje svoje potreby stejně jak druhé pohlaví?

niki.6 16. 8. 2015 | 21:14
Victor 16. 8. 2015 | 20:40
Mata69 16. 8. 2015 | 19:25
Truda 16. 8. 2015 | 18:57

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento víkend nebude zrovna pohodový a do všech domácích prací se budete doslova nutit. Hlavně…