Sex pod širým nebem: Ano, ale pozor na nástrahy přírody!

27. 7. 2010
Sex pod širým nebem: Ano, ale pozor na nástrahy přírody!
Horké léto přímo vybízí k sexu mimo čtyři zdi ložnic. Milování pod širým nebem může být dokonce mimořádně vzrušující. Jen pozor - v přírodě číhají na roztoužené páry některé komplikace, o kterých je třeba vědět a vzít je v potaz.

Pláž: Sex mohou zkomplikovat písek a kamínky! Milostné hrátky na přímořské pláži, po nichž se zamilovaní mohou svlažit ve vlnách, mají svůj nesporný půvab. Ale pozor na písek a drobné kamínky. Ty mohou způsobit nepříjemná zranění na pohlavních orgánech.

"Vezměte si s sebou na pláž mokrý ručník, abyste se mohli před sexem a po něm řádně utřít," radí na portálu menshealth.de Arne Hoffmann, autor v Německu populární knihy Orgie pro začátečníky.

Navíc pak na plážích číhají různé bakterie. Rada zní: tělesný kontakt raději omezit na minimum!

Ve větru u moře hrozí i možný zánět močového měchýře. Takže pozor: suchý ručník či deku pod sebe!

Park: Láska na trávníku? Určitě! Jen pozor na bodláčí a trny… Milování v trávě je krásné a vzrušující. Ale dobrá rada: určitě se schovejte někde za křovím, aby na vás nebylo vidět.

"Nejlepší je to pozdě večer, nebo za poledne. V tom čase je nejmenší pravděpodobnost, že vás vyruší náhodný kolemjdoucí," konstatuje Arne Hoffmann. Jen je třeba sledovat, kam uléháme. Bodláčí či trny se totiž umějí postarat o nepříjemné bolestivé překvapení.

A ještě upozornění. Alergikové, mějte na paměti, že vzduchem létají nejrůznější pyly…

Les: Sex pod stromy je ženský ideál! Alespoň zmíněný autor erotické literatury Arne Hoffmann je o tom přesvědčen!

Mravenci, mušky, komáři, broučci a jiná havěť budou mít smůlu, když si na lesní půdu položíte přikrývku či kabát a vybavíte se potřebným prostředkem proti hmyzu. Předtím si ovšem pozorně přečtěte návod.

Rozhodně si nepadejte do náručí v blízkosti pěšin a cest, nechcete-li být rušeni procházejícími lesáky, myslivci, houbaři či jinými návštěvníky lesa. A pozor na loveckou sezónu! To pak totiž můžete ležet v mlází či na jehličí podstatně dřív a s podstatně jinými pocity, než jste plánovali…

Jezero: I ve vodě číhají bakterie Milování v chladivé vodě je zvlášť vzrušující. Pokud se ocitnete mezi dalšími vodomily, dejte pozor na to, aby vaše intimní spojení bylo utajeno před jejich zraky.

Rada Arneho Hoffmanna: "Ve vodě je schopnost penisu proniknout do ženského lůna nižší, neboť přirozené zvlhčení pochvy takříkajíc ´odplave´. Tady je pak namístě použít šikovnost prstů."

Pozor - taky ve vodě číhají různé bakterie. Takže tip: není to zrovna sexy, ale určitě to pomůže. Až vyjdete po milování z vody, skočte si za nejbližší keř či strom a ulevte si. Vaše močová trubice se tak spolehlivě propláchne a pročistí.

Auto: Zadní i přední sedadla, kapota, jak je libo! Automobil, zejména pak kabriolet, může být také docela zajímavým místem pro sex v přírodě. Milovat se lze na sedadle spolujezdce, vzadu, na kapotě… Jen je třeba dávat pozor, aby se přitom omylem neotočil klíček v zapalování, nepohnula se řadicí páka či neuvolnila ruční brzda!

Rada: posunout sedadlo co nejvíce dopředu. Pak si může partnerka sednout dozadu, roztáhnout nohy a vůz vám skýtá dostatek místa pro pohyby i pro hluboké milostné splynutí. Nevýhodou je jen brnění v různě zkroucených a skrčených končetinách. Ale to vem nešť, že…

ČTĚTE TAKÉ:
Jan Cimický radí: Nevěru nikdy nepřiznávejte. Ani když vás u ní chytí!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nepřestávejte snít o povýšení, protože ho máte na dosah ruky. Je pravda, že se to zatím nezdá, ale je to skutečně blízko. Naplánujte si program, který je zajímavý, ať se odreagujete od…

Nejčtenější články

Doporučujeme