Sex podle hvězd: Erotický horoskop na listopad

Sex podle hvězd: Erotický horoskop na listopad

V mrazivých listopadových nocích nejlépe zahřeje vlézt si do peřin a ideálně s někým, koho milujeme. Co vás v oblasti sexu čeká v říjnu? Prozradí vám to náš erotický horoskop.

Beran (21.3. - 20.4.)

Žena Beran bude v listopadu dobrou herečkou. Kromě toho budete také náladová, okouzlující, protikladná a temperamentní. Svůj citový rytmus dokážete měnit tak rychle, že překonáte leckterého pomalu reagujícího chlapa. Máte-li partnera, který takové reakce zvládá, máte vyhráno. V opačném případě asi bude u vás doma veselo.

Váš Éros: Erotogenní zónou prvního znamení Zvěrokruhu je hlava. Vlasová pokožka, tvář, rty a ouška, to jsou místa, která Beran nastavuje k hlazení, líbání a laskání. Ochotně přijímá, když jim partner jazykem dráždí boltec a pak jdou přímo na věc, nejraději v poloze zezadu.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Žena narozená ve znamení Býka je vysloveně smyslný typ, přitom však ve své podstatě přirozená, oddaná, sentimentální, nefalšovaně ženská, něžná, věčně zamilovaná. Pokud je žárlivá, je schopna sehrát takovou operetní velkoscénu, že zahanbí i fantazii těch nejslavnějších filmových režisérů. Pokud budete mít v listopadu pocit, že jste ignorovaná, nebojte se to dát partnerovi najevo. Jen si zkuste odpustit například házení talířů.

Váš Éros: Do milostné předehry rozhodně zahrňte nějakou tu dobrůtku. Třeba jahůdky se šampaňským ho dokážou uprostřed promilované noci skvěle naladit k dalšímu dlouhému pokračování. Taková zručná masáž horní části zad po dlouhém dni je jasným signálem - jde se do postele a spát se nebude!

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Váš milostný život se zvrtne předurčeným směrem. Až do konce roku budou hvězdy ovlivňovat vaši lásku. Touha po partnerství vás možná ohromí a otočí vaše svobodomyslné nastavení naruby. Pokud jste již ve vztahu, čeká vás renesance, oživení romantiky a požitků. V každém případě vám partnerské planety udělí lekci v lásce a partnerství.

Váš Éros: Asi to od vás partner nebude čekat. Takový polibek do dlaně následovaný kousnutím, to je ta pravá a neodolatelná výzva k sexu. Pokud si vezmete do úst partnerův palec a dráždíte ho jazykem třeba v kině, tak tenhle film zaručeně dokoukáte někdy jindy…

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Ukáže se, že vaše posilování sebevědomí a sebeúcty se vyplatilo. Vylezli jste ze své ulity a teď jste na roztrhání. Saturn a Pluto ovlivňují nadále váš milostný život a motivují vás k hlubšímu zamyšlení se nad vlastními problémy i jak ovlivňují vaše vztahy. Uvědomujete si, že nemůžete donekonečna vinit druhého za všechny neúspěchy partnerského života.

Váš Éros: Protože je váš partner domáckého založení, jeho erotogenní zónou je kuchyně. Položte svou lásku na zem před ledničku a udělejte si na jeho těle bohatýrskou hostinu. Nabízí se šlehačka, čokoládová poleva, karamel i ovoce. Při předehře nechte úplně nakonec olizování džemu z jeho pupíčku.

Pokračování 5 / 12

Lev (23.7. - 22.8.)

Lekce emoční a sexuální intimity z minulého měsíce se ještě prohloubí. Když přijde na lásku, měli byste si vzpomenout na svého mladého ducha. Pokud berete svůj milostný život příliš vážně, můžete to napravit a vnést do něj trochu hravosti. Nejlépe vám to půjde, když budete poslouchat své srdce a popustíte uzdu vaší pošetilosti.

Váš Éros: Nezdržujte se rafinovanostmi a projevte se jako pravá šelma! Kousejte a škrábejte, vrčte a sténejte jako zvíře. Pamatujte, že musíte být ze všech nejlepší. Ke králi patří jen královna. Pokud nejste urozeného rodu, nezoufejte, vše napraví vnějškové projevy moci - nádherné prádlo, skvostný parfém a hlavně - neobvyklé prostředí.

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Je možné, že už procházíte útrapami silného vztahu, který vám nastavuje zrcadlo, jaké dokáže odhalit jen partnerství. Chce to čas a trpělivost. Pokud jste svobodná, vaše přátelství vám vyplňují prázdnotu, kterou cítíte mezi jednotlivými vztahy. Hledáte-li partnera, je pro vás vhodný Kozoroh, Rak či Štír.

Váš Éros: Vnímavá a analytická Panna prostě potřebuje čas. Vaší citlivou oblastí je žaludek, takže horní část bříška. Když se bude cítit bezpečně, je ochotná odhalovat a objevovat i ovoce jinak zakázané. Ráda se oddá análnímu sexu, partnerův zadeček je to, co ji láká.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Váhy mají sklon k idealismu, proto jsou předurčeny ke zklamání. Jednoduše nevěří, že mohou létat hromy a blesky, když se dvě těla při milování spojí. Pokud jsou partneři ochotni se společně zdokonalovat, jejich vztah může být velmi úspěšný. Měli byste zjemnit své sexuální hry a častěji je obměňovat.

Váš Éros: Muži milují lichotky a šanci na úspěch u nich má jen žena, která je krásná a umí podtrhnout své ženské přednosti. Nejvíc je dokáže nažhavit ženské pozadí. Pokud máte v plánu někoho svést, nezapomeňte při chůzi vyzývavě kroutit boky. To na muže stoprocentně platí.

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

V ložnici je mocná, její očekávání je obrovské. Nemá trpělivost pro ty, kteří nemají stejné nároky jako ona. Na druhou stranu se však výborně chová k muži, který má nějaké duševní problémy. Dokáže udělat zázraky i s impotentními muži, samozřejmě když tato nemohoucnost existuje jen v hlavě partnera. V těchto případech u ní nejde o altruismus, ale jen o pomoc, která umožní muži uspokojit i ji samotnou.

Váš Éros: No ovšem, Štíři, už jste o nich jistě slyšeli. Sexuální přebornice. A opravdu, je to tak. Jejich celý život se točí kolem sexu. Zapomeňte na rafinovanost a jděte přímo na věc. Rozepněte mu zip u kalhot ve výtahu hotelu a rozehrajte orální koncert. Nakupte černé prádlo, kožešinová pouta a sametovou pásku na oči.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Žena - Střelec je velmi koketní, opravdový Don Juan v ženském vydání. Její špatnou vlastností je, že "všechno ví" už tehdy, když ještě o daném tématu nemá ani ponětí. Její absolutní upřímnost má i negativní stránky, například že stále vzpomíná na přednosti svých předchozích mužských známostí. Proto není vůbec překvapivé, že mnohé tyto ženy navzdory svým dobrým vlastnostem zůstávají osamocené.

Váš Éros: Život, láska i sex jsou pro Střelce velké dobrodružství. Sex ho nikdy nepřestane bavit, ale nejde mu ani tak o to, jestli bude milování krásné, hlavně aby bylo často. Že na to partner neslyší? Hrajte s ním spoustu erotických her, ve kterých se budete převlékat za jiné ženy. Jedině tak se s vámi partner nezačne nudit.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Ať se o ní říká cokoli, jisté je, že Kozorožka je velmi náruživá. Je sice sexuálně přitažlivá, ale chladnokrevná. Nelze ji strhnout vášní, většinou se u ní milostný život spojuje s dosažením určitého cíle. Kráčí pevně po zemi. V lásce se nespoléhá na své instinkty, umí je usměrňovat. Muž ji může obdivovat, může se jí dvořit, toužit po ní, ale nikdy ji nemůže vlastnit.

Váš Éros: Samice Kozoroha jsou v sexu konzervativní a nepotřebují příliš vybočovat ze zajetých kolejí. Milují se podle svých zavedených pravidel a nesnášejí překvapení a neobvyklé sexuální praktiky. Přesto chtějí být nejlepší úplně ve všem - i v ložnici, ale mají to rády trochu v podřízené roli, takže poloha na koníčka je určitě její nejoblíbenější.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Navzdory jejich fixaci na přátelství nemají Vodnáři mnoho intimních přátel. Při sdružování vyhledávají spíš kvantitu než kvalitu a zřídka zakotví v trvalém vztahu, a k tomu ne na víc než na omezený časový úsek. Za příštím rohem na ně totiž může čekat mnoho dalších zajímavých věcí na prozkoumání, než aby zůstali připoutáni jen k jednomu partnerovi.

Váš Éros: Každý partner ocení, když cítí vaši lásku i na dálku. Začněte dráždivou textovou zprávou, napište mu, že pro něj chystáte překvapení, doma ozdobte postel plátky růží, připravte erotické pomůcky… Pokud ho opravdu milujete, dopřejte mu dlouhé originální a hravé předehry.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Žena - Ryba dokáže celá léta žít jako družka silnějšího partnera. Nechce nic víc, jen být chráněna a utěšována. Přesto umí využít svody svého těla na to, aby dosáhla toho, co chce. Bez rozmýšlení svede muže, který je pro ni prospěšný. Je rozenou herečkou, která se umí báječně vžít do jakékoliv role. A dokonce je schopna se s ní ztotožnit do té míry, že se jí podaří oddělit vlastní osobnost od právě přijaté úlohy.

Váš Éros: Ryby vzruší laskání tělesných partií nejvzdálenějších hlavě - chodidel a prstů na nohou. Milují milování ve vodě, v moři, ve vaně nebo pod společnou sprchou. Ovšem ve veřejném bazénu to raději nezkoušejte a pořiďte si domů vířivku.

Doporučujeme

Články odjinud