SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

SEX PODLE HVĚZD: Erotický horoskop na říjen

Podzim je zatím krásný a slunečný, ale teploty neúprosně klesají. Říjen je ideální měsíc pro romantické večery v teple domova u krbu a se sklenkou vína. Co vás v oblasti sexu čeká v říjnu? Prozradí vám to náš erotický horoskop.

Beran (21.3. - 20.4.)

Zbožňujete letmé doteky, dvojsmyslné slovní hříčky a v říjnu si jich vrchovatě užijete. Energický a rozpustilý Mars se vám bude stále plést do cesty. Jste výborná pozorovatelka, partnerovi poskytujete kvalitní a originální sex, a pokud se vám podaří precizní, ale nenápadnou diplomacií okouzlit muže Vodnáře, poskytne vám maximální vzrušení a půjde až do krajností.

Váš Éros: koupel nebo společná masáž ve vodě se může stát tím nejkrásnějším zakončením dne. Vytvořte si příjemné prostředí, zapalte vonné svíčky, pusťte smyslnou hudbu a pozvěte svého milovaného k společné koupeli. Omývejte se, hlaďte se a jemně dotýkejte a radujte se ze společného prožitku a blízkosti.

Pokračování 2 / 12

Býk (21.4. - 21.5.)

Začátkem října vám Jupiter s Venuší popletou hlavu a pod jejich vlivem budete chtít všechno vyzkoušet. Jste hezká a přitažlivá žena a dokonce stárnete do krásy! Pokud se vydáte na cestu nebo jen do práce, potkáte krásné opáleného Lva. Vůbec se nezabývejte se jeho či vaším věkem. Zahoďte předsudky, připravila byste se o nezapomenutelný sex.

Váš Éros: Nemůžete se rozhodnout, v jaké poloze se budete milovat? Hrací kostka erotickými symboly to za vás okamžitě vyřeší. Na kostce je šest poloh stylizovaných v piktogramu. A vybrat si můžete i barvu, černou nebo červenou. Ale ta druhá je samozřejmě smyslnější.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Vaše sexuální fantazie jsou někdy za hranicemi možností. Zkuste nyní trochu zpomalit, zdraví máte jen jedno, a pokud se i přesto rozhodnete pro extravaganci v erotice, seznamte se s mužem ve znamení Vah. Problém pro vás nastane, když vás váš vyvolený bude chtít vlastnit a spoutat!

Váš Éros: Aby to neměl tak jednoduché, přenechte holení nebo depilaci partnerovi. Připravte vše, co je potřeba, nechte se svléknout a sladkou práci přepusťte partnerovi. Jestli má fantazii, můžete se na těle nadít zajímavých vzorů.

Pokračování 4 / 12

Rak (22.6. - 22.7.)

Flirtujte, svádějte a sem-tam dovolte, aby vás svedli. Venuše spolu s Marsem vám dají přitažlivost. Budete ženou slibující slasti, ale oddáte se jen jedinému muži. Pokud sáhnete po Vodnáři a jde vám jen o flirt, zvolíte velmi dobře! Bude vás mučit se sladkou něhou a fantazii promění ve skutečnost.

Váš Éros: Už i starověcí Řekové znali dýni jako afrodiziakum, udržuje vnitřní oheň a stimuluje vášeň. Potěšení z jídla je totiž pravým afrodiziakem. Když pro svého partnera připravujete jídlo s dávkou erotiky, použijte plody dýně. Upravte ji na kari, které obsahuje nejvíce eroticky povzbudivých složek.

Pokračování 5 / 12

Lev (23.7. - 22.8.)

Navenek jste puritánka, ale uvnitř žijete ve světě fantazie a závistivě sledujete, co dělají v sexu jiní, a ráda byste prožívala něco podobného. Milujete vůni muže, ale flirtování vás nenaplňuje, proto si dopřejte erotické hry s vaším partnerem. Bude to lepší než mít výčitky svědomí a třeba oba objevíte něco, co jste o druhém ještě nevěděli.

Váš Éros: Aby to nebyla nuda, zkuste gelový ohřívací polštářek na prohřátí vagíny. Vezměte latexový pás na cvičení a vytvořte si z něho kalhotky. Pod ně umístěte jako vložku gelový váček. Vagína se působením tepla dokonale prohřeje a uvolní, Běžně se tyto gelové polštářky používají na ohřívání rukou například na lyžařských vlecích, ale erotičtí požitkáři udělali z nouze ctnost.

Pokračování 6 / 12

Panna (23.8. - 22.9.)

Nesnášíte hádky, a proto se i se svými sexuálními partnery budete v říjnu rozcházet v klidu. V sexu milujete experimenty a váš milenec se do vás bezhlavě zamiluje. Jenže to je to, co se vám vůbec nehodí a tak lásku s taktem diplomata pošlete zpět k manželce.

Váš Éros: Večery však sama trávit nemusíte. Představení a povídání o erotických pomůckách či možnost nákupu v soukromí poskytuje skvělá zábava Royalparty. Ani nemusíte nikam chodit. Všechno přijede za vámi až domů. Jste zvědavá? Bližší informace a objednávky najdete na stránkách www.royalparty.cz.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23.9. - 23.10.)

Od poloviny října začnete ochutnávat a hlavně vychutnávat ovoce smyslnosti a erotiky. Budete kolem sebe šířit atmosféru nevinnosti, ale za tou maskou se bude skrývat rafinovaná a vynalézavá žena. Váš vyvolený s vámi prožije kouzlo neopakovatelného, jedinečného sexu. Najednou každý chlap ve vaší blízkosti získá pocit, že právě on je ten vyvolený, který dokáže roztát vaše ledové srdce.

Váš Éros: Striptýz nažhaví každého muže. Jak si troufnout na dobrý striptýz? Nejdříve se potřebujete uvolnit a zbavit postranních myšlenek. Nikdo nemá dokonalé tělo, dokonalou pokožku a dokonalé pohyby. Váš partner ocení vaši snahu obohatit intimní život!

Pokračování 8 / 12

Štír (24.10. - 22.11.)

Využijte, že jste nejsmyslnější znamení. Váš pohled hypnotizuje, vaše síla z vás vyzařuje. I slabé podzimní sluneční paprsky vás nabijí energií, a pokud se vám podaří potkat muže Rybu, řekněte mu, že zbožňujete pomalé a krásné milování. Konec měsíce bude jako stvořený k tomu, abyste někoho vhodného sbalila a prožila s ním malý zázrak.

Váš Éros: Už jste někdy partnerovi četli na dobrou noc? A co takhle erotický příběh? Ne? Na trhu je spousta časopisů s lechtivými příběhy - na začátek si vyberte takový, který rozpálil vás. Přečtěte ho partnerovi tak, jakoby jste ho zažili vy. Velmi doporučujeme přidat hluboký vzdech, a dotýkat se partnera během čtení.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23.11. - 21.12.)

Dokonale ovládáte umění flirtu. Ani jeden z ulovených mužů však nevšímá ledový chlad ve vašich očích. Chcete se pohrát s kořistí, vždyť lovit je takové vzrušující. Navzdory všem názorům na vás jste však ve vztahu obvykle věrná. Ale pokud byste se rozhodla vyzkoušet něco nového, čeká vás na riskantní vztah, po kterém však zůstanou krásné vzpomínky.

Váš Éros: Vzpomínáte, kdy jste to do ložnice nestihli? Je to už dávno, že? Například schody jsou velmi lákavé místo. Sedněte si na ně, rozkročte a zábava může začít. Nebo máte jiný tip, kde si zařádit? Výtah, lavička, kino? Však vy na něco sami přijdete.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Neničte svůj trvalý vztah marnivostí a panovačností. Vládněte nad muži s moudrostí královny zvířat! Pokud máte zájem o lásku, snažte se, aby se k vám přitulil muž ve znamení Vah. Ten vás bude obdivovat a stavět na piedestal. Potřebujete flirt? V polovině měsíce máte na dosah Štíra, který vám dá vášeň, ale probudí i vaši žárlivost.

Váš Éros: Podle většiny lidí je sex nejlepší a nejvíce uklidňující činnost, která prý spálí více kalorií než jedna směna v dolech. Takže, zapomeňte na redukční diety, hodiny námahy v posilovně a vychutnávejte si nejlepší sex ve vašem životě! Jak často a s kým to bude, zůstává jen na vás.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Dejte si oba měsíční půst. (nebo jen takový, který vydržíte). Když začnete odpočítávat poslední týden, začněte zlehka: první den jen líbání, druhý máte povoleno hlazení, ale ne na intimních partiích, třetí den se svlékněte a hlaďte se nějakou rafinovanou pomůckou (peří, hedvábný šátek), čtvrtý leccos, ale orgasmus je ještě zakázán, na pátý použijte ústa, na šestý ruce a až na sedmý den klasika "se vším všudy".

Váš Éros: Nejlepší dárek je dárek nečekaný. Ponořte se do třpytivé romantiky masážních svíček od LELO. Třpytivé masážní svíčky jsou vyrobené z přírodního sójového vosku, bambuckého másla a oleje z meruňkových jader. Příjemně voňavý vosk se rozpustí a vytvoří luxusní masážní olej se speciální složkou, která vyživuje a hydratuje pokožku.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21.2. - 20.3.)

Pro toto znamení je typické experimentování v sexu. Žena se ráda nechá vést partnerem. Její oblíbenou erotickou polohou je "Mužské křeslo" Při této poloze se partner co nejlépe usadí na posteli. Partnerka si následně sedne do mužova klína, nohy má opřené o mužovo ramena a pomaličku se v jeho klíně pohybuje. Slastná představa, že?

Váš Éros: Hlaďte se navzájem všude, s citem a vášnivě. Každé části těla věnujte čas. Ne vše je o prsou a pohlavních orgánech. Říká se, že láska je nejlepší předehra a nejlepším afrodiziakum je vyslovené "miluji tě". Krátká věta a jaké dokáže udělat div. Zkuste to!

Doporučujeme

Články odjinud