SEX PODLE HVĚZD: Velký erotický horoskop na květen

3. 5. 2016
Zdroj: Profimedia.cz
SEX PODLE HVĚZD: Velký erotický horoskop na květen | Zdroj: Profimedia.cz
Květen je měsíc lásky, která je cítit ve vzduchu všude kolem nás. Zamíří Amor svůj šíp tentokrát i na vás? A jak se vám bude dařit v milostných hrátkách? To vše vám prozradí náš erotický horoskop!

Beran (21.3. - 20.4.)

Žena v Beranu nemá ráda vypočítavý nebo neosobní sex, protože potřebuje teplo a důvěru a chce si být jistá, že o ni partner stojí. I když po svém partnerovi velmi touží, není to ona, kdo své sexuální touhy musí okamžitě ukojit. Pokud se má se oboustranně vydařit, měl by muž rohaté partnerce umět něco nabídnout. Máte-li vynalézavého partnera, není co řešit, v opačném případě se snažte vy.

Váš Éros: Nejlepší terapií pro vaše sexuální hrátky je mít klid. Odvezte auto do jiné ulice, vypněte mobily a můžete klidně dělat, že nejste doma. A jestli postel zasypete růžemi, nebo si jen tak užijete jeden druhého, je jen na vás.

Býk (21.4. - 21.5.)

Žena v Býku má nejraději uplatňuje svoji plnokrevnou ženskost, když si její partner počíná jako velmi vášnivý milenec. Chce pocítit jeho něhu i mužnou sílu. Má ráda pach jeho potu, jeho animální výpary, upadá do extáze, když ji dost drsně uchopí a současně její tělo pokryje vlhkými polibky. Sama se také vyzná v tom, jak svého partnera podle všech pravidel přivést do varu.

Váš Éros: Při nejbližší příležitosti pošlete partnerovi sms s číslem pokoje v hotelu, který vyberete. Tam ho čekejte, roztoužená a připravená na všechno. Společnou žhavou noc okoření Luxusní barva na tělo Poeme Dark Chocolate Body Painting, s čokoládovou vůní i chutí. Součástí balení je jemné peříčko pro psaní barvou na tělo.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Smyslné tělo ženy ve znamení Blížence se cítí nejlépe na měkké podložce. Je vnímavé na látky jako bavlna, hedvábí nebo satén. Vrchol rozkoše dosáhne, když se jí nahého těla dotýká kožešina a současně když jí k nosu zavanou zbytky její zvířecího pachu. Ve svých představách leží nahá na zemi na kožešině, co jí dráždí pleťové nervy, a nad ní je muž, který umí ocenit krásu jejího těla svými rukama.

Váš Éros: Udělejte si radost a vykouzlete doma druhé Vánoce. Zdá se vám to ujeté? To je právě ten okamžik překvapení. Právě probíhá výprodej erotických šatů s odepínacím ramínkem kolem krku, zdobené jemnými bílými peříčky. Červené šaty a něžná ozdoba z vás v minutě udělají královnu sexu.

Rak (22.6. - 22.7.)

I když se to tak nezdá, ženy Račice jdou často velmi rychle na věc, naplno se oddávají milostné hře, začínající jemným lechtání přes smyslné vzrušení a stav extáze až k osvobozujícímu orgasmu. Při milostném aktu však tato žena hledá ideál, soulad oboustranné touhy, splynutí těl a duší, překrytí romantiky a reality, a proto by jí její partner měl věnovat přece jen trochu víc času.

Váš Éros: Kde najít zklidnění? Například si dopřejte společný film na DVD. Film Nymfomanka podle kontroverzního dánského režiséra Larse von Triera. Je strhujícím příběhem nymfomanky Joe (Charlotte Gainsbourg), která sdílí své příběhy se starým mládencem, sečtělým samotářem Seligmanem (Stellan Skarsgård). Její vzpomínky vedou od dětského objevování vlastního těla a hravých experimentů mladé dívky až po zkušenosti vyzrálé ženy.

Lev (23.7. - 22.8.)

Lvice jsou od přírody velmi variabilní, umí a rády dělají více věcí najednou, což se týká i oblasti sexu. Při předehře zahrnou svého partnera vášnivými polibky a současně zkoumají jeho tělo. Nechybí jim fantazie a intuitivní nápady. Je to objevitelská cesta, která oba velmi vzrušuje. A aby vzrušení dosáhlo vrcholu, dokáže Lvice vymyslet nejrůznější variace, způsoby a aktivity.

Váš Éros: Milostné hrátky pro páry je zábavná erotická hra určená k okořenění milostných hrátek. Nabízí Vám několik způsobů hraní, zvolte si ten, který Vám bude vyhovovat a splňte sobě i své lásce erotické sny a přání. Hra kromě DVD obsahuje i jemnou pásku na oči.

Panna (23.8. - 22.9.)

Žena ve znamení Panny je poměrně konzervativní. Než se rozhodne k „činu“, potřebuje atmosféru, ve které se cítí dobře. Prostředí musí být čisté, estetické a pohodlně zařízené, a také pokud možno důvěrně známé. Pocit odcizení jí nedovolí dostat se do ráže. Něco jako "rychlovka" na zadním sedadle auta nebo na vlhkém lesním mechu je pro ni nepřijatelné, neboť má pocit, že jde jen o holý sex.

Váš Éros: Kniha Padesát odstínů šedi a její pokračování se stala světovým bestsellerem. Kolekce erotických pomůcek k této knižní trilogii je báječným afrodisiakem pro oba. Masážní svíčka nádherně voní a je obohacena o kokosový a jojobový olej. Po masáži se budete cítit jako znovu zrození.

Váhy (23.9. - 23.10.)

Potřeba dávat lásku a štěstí vychází z hlubokého citu Vah. Pokud najde skutečnou něhu, udělá pro svého partnera všechno, je ochotna přistoupit na leccos, umí se přizpůsobit, jen nemá ráda extrémy. Z celého srdce splní partnerovi jeho vášnivé přání a instinkt jí napoví, co má rád. Protože je manuálně velmi zručná, umí partnera uspokojit také rukou.

Váš Éros: Z hraček pro zpestření sexu přišla na trh horká novinka. Luxusní pánský vibrátor Lelo Billy od renomované švédské společnosti LELO je masážní strojek pro stimulaci pánského G – bodu. Pro každý mód je intenzita regulovatelná od jemného vzrušení až po úroveň, která přivede vašeho partnera až k extázi.

Štír (24.10. - 22.11.)

Požitkářské Štírky si dovedou sex vychutnat, ale nejkrásnější je pro ně milostná hra s příchutí zakázaného ovoce. Podob, způsobů, poloh a míst je bezpočet. Co platí na vás, snad oba víte. Ještě jste na sebe něco neprozradila? Udělejte to co nejdřív, například neskrývejte, že máte ráda hlazení po celém těle, na zadečku a na chodidlech.

Váš Éros: Určitě půjdete někam pro polibek pod rozkvetlou třešeň, tak si vezměte svůdné černé silonky, které mají otevřené boky a zadeček. Budete elegantní, svůdná, a když na vás přijde touha, nemusíte nic řešit.

Střelec (23.11. - 21.12.)

Kdo je přesvědčen, že ženy vždy vyžadují dlouhou něžnou předehru, mýlí se. Žena Střelec potřebuje na vydráždění jen málo. Z energické ženy ve znamení Střelce lze udělat předoucí kočičku, stačí jen vzít do dlaně trochu oleje a krouživými pohyby jí pomalu masírovat na bocích a stehnech, v těchto místech je obzvlášť citlivá.

Váš Éros: Chcete si přijít na své stejně jako on? Vždyť orgasmus není jen výsadou mužů. Dokonale vás přesvědčí zajímavé počtení Mystický sex od A do Z, z pera Cassandry Loriusové. Kniha je ilustrovaným průvodcem sexuální spirituality Východu i Západu. Nabídne vám milostnou inspiraci, návody na meditaci a nový pohled na sex. Čtěte nejlépe v posteli a spolu.

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Leckdo si myslí, že sebevědomá Kozorožka postrádá stud, neboť jde bez okolků rovnou na věc. Svlékne se a pak může divoký sex bez zábran klidně začít. Pokud má právě partnera, na kterém jí nijak zvlášť nezáleží, bývá často nevěrná. Bez předehry se dokáže obejít, romantika a plápolavé světlo svíček jí nic neříkají. A že tato tvrzení na vás nesedí? Tím lépe, jste totiž veskrze praktická.

Váš Éros: Na hlouposti a ptákovinky si nepotrpíte. Takže k sexu nepotřebujete nic než partnera. Co takhle trochu legrace v kuchyni? Forma na led ve tvaru penisu se může v létě hodit stejně jako silikonová forma na pečení pro dort ve tvaru penisu a spermie.

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Pro ženu ve Vodnáři není v popředí živočišný pud. Láska a sex jsou spojeny v ideální celek. Potřebuje něhu. Muž, který ji chce okouzlit, by měl nejdříve doteky podnítit její fantazii a vzbudit touhu, například tím, že ji jemně vezme za ruku, nebo si pohraje s jejími vlasy. Má ráda, když se jí muž dívá hluboko do očí a skládá jí poklony. A na to muži často zapomínají, zvláště po létech soužití. Smiřovat se s tím nemusíte, stačí jemné upozornění a je váš.

Váš Éros: Milujete vůně a chutě? Bonbony Bijoux Indiscrets jsou bez cukru s příjemnou chutí máty. Obsahují mentolovou složku, kterou v ústech téměř nepocítíte, ale partner ano! Stačí jazykem přejíždět po jeho citlivých partiích a mentol z vašich úst se bude uvolňovat na jeho citlivou kůži. Úspěch a vzrušení jsou zaručeny.

Ryby (21.2. - 20.3.)

Přizpůsobivá Rybka nemá nic proti sexu v přírodě ani v autě, když to musí být, ale přednost dává posteli, hlavně té své. Nejdříve vytvoří tu správnou atmosféru. Osvětlení jen takové, aby v něm mohl obdivovat její tělo, a vůbec jí nevadí, když se na ni dívá jako na objekt. Naopak, zaujme vhodnou pózu a předvádí se tak, aby si ji mohl dobře prohlédnout ze všech stran. Obleče si své nejkrásnější spodní prádlo, použije parfém a postará se o vhodnou hudební kulisu.

Váš Éros: Hudba dokáže ovlivnit a měnit náladu, zklidnit či povzbudit. Erotická hudba dokáže zrychlit tep, lehce vzrušit a nabudit příjemné vzpomínky. Pro intenzivní zážitek si pusťte některou z erotických pecek, například Madonnu – Justify My Love, Sadeness od Enigmy, sladký ploužák Da Ya Think I’m Sexy s Rodem Stewartem nebo tu vaši – oblíbenou.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslední dny měsíce proběhnou v poklidném profesním tempu. Od druhé poloviny července jste profesně úspěšní a svět vám leží u nohou. Pokud jste přijaly nedávno perspektivní nabídku, čeká…