Sex s delfíny? Ano, ale jen z lásky!

15. 7. 2002
Sex s delfíny? Ano, ale jen z lásky!
Podrobný a zcela vážně míněný návod, jak uskutečnit pohlavní styk s delfíny, se dá najít na internetové adrese www.dolphinsex.org. Anonymní tvůrce - hudebník a student veteriny - tvrdí, že se miluje s delfíny už dávno a rozhořčeně se ohrazuje proti nařčení ze sodomie.

Sex s delfíny? Ano, ale jen z lásky!

Klepněte pro větší obrázek Podrobný a zcela vážně míněný návod, jak uskutečnit pohlavní styk s delfíny, se dá najít na internetové adrese www.dolphinsex.org. Anonymní tvůrce - hudebník a student veteriny - tvrdí, že se miluje s delfíny už dávno a rozhořčeně se ohrazuje proti nařčení ze sodomie. On prý zvířata nezneužívá, ke styku dochází dobrovolně a z vůle delfína. Delfíni prý lidi milují a často si přímo vyžadují pohlavní uspokojení.

"Delfíni podobně jako lidi provozují sex nejen z důvodů prokreačních (rozmnožovacích

  1. poznámka Korza), ale pro posílení přátelství a pro zábavu," tvrdí autor.


Povedený veterinář na několika stránkách poskytuje doslova zoofilní Kámasútru. Například uvádí, že soulož mezi mužem a delfínicí je možná celkem bez problémů, zatímco ženám doporučuje, aby se s delfíním přítelem omezily jen na masturbační techniky. Také uvádí způsoby svádění delfíních samců a samiček k erotickým hrám. Zájemcům o milostné hrátky s delfíny nicméně nedoporučuje "balit" tyto savce v mořských akváriích: "Musíte si najít pláž, kam delfíni připlouvají, a musíte na ní strávit hodně času, aby k vám přilnuli."

Delfíní Kámasútra končí skoro jako příručka pro výchovu paní a dívek z minulého století - jenže naruby: "Pamatujte si, že musíte milovat delfína ne kvůli pohlavnímu potěšení, které vám poskytne, ale protože je úžasný. Je to jedno z mála zvířat, které aktivně vyhledává lidskou společnost a těší se z ní!" říká mravokárně tvůrce jednoho z nejbizarnějších erotických manuálů na světě.


zdroj: Korzo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Musíte si říct, že jste na prvním místě jen vy. Jen tak to dotáhnete daleko. Podporu od rodiny nemáte, ale vlastní síly postačí. Přihlaste do nějakého vzdělávacího programu. Ve společnosti…

Nejčtenější články

Doporučujeme