Sex s kolegou, trojka i romantika: Které sexuální fantazie mohou zničit vztah? | Foto: iStock

Foto: iStock

Sex s kolegou, trojka i romantika: Které sexuální fantazie mohou zničit vztah?

Ne všechny představy, které nás vzrušují, musíme nutně vyzkoušet. I když jsou třeba lákavé, měly bychom si napřed promyslet, jestli je to dobrý nápad. Některé z nich totiž nemusí v reálném světě fungovat a můžou dokonce vést k rozchodu.

Sex s pohledným kolegou

Představa sexu s někým jiným, než je náš partner, v nás může zažehnout plamen, který se z ložnice po delší době vytratil. To, že při postelových hrátkách sníte o herci z oblíbeného seriálu nebo kolegovi z práce, ještě není nevěra. Pokud se nechystáte takové fantazírování zrealizovat, je zcela neškodné. Chcete-li si však udržet fungující monogamní vztah, mělo by rozhodně zůstat jenom ve vaší hlavě. Také v případě, že o někom konkrétním sníte příliš často, nebo se do něj dokonce zamilujete, už jde o riziko.

Pokračování 2 / 5

Švédská trojka

Jde o běžnou představu mužů i žen. Sex ve třech nebo více lidech ale zdaleka není pro každého. Vést vás k němu může touha dopřát si hrátky s osobou stejného pohlaví nebo jen touha experimentovat. Rozhodně se ale nehodí pro dvojici, ve kterém je jeden z partnerů majetnický a žárlivý, i pro hodně benevolentní páry může být odvážnou zkouškou. Snadno při něm dojde k narušení intimity mezi dvěma lidmi, nebo vám to zkrátka nemusí sednout z jiného důvodu. Za žádných okolností byste se pak do trojky neměla nutit jen kvůli partnerovi. Takové následky bývají přímo katastrofální.

Pokračování 3 / 5

Swingers party a night cluby

Sledovat jiné při erotických hrátkách, a přitom si užívat s partnerem, je pro mnohé vzrušující. Odvážnější z vás zase láká se do akce přímo zapojit. Než ale s partnerem vyrazíte na swingers party, dobře to zvažte. Jestli vás vytočí, když sleduje porno nebo se otočí za jinou, tak na to radši rovnou zapomeňte. „Pokud vy nebo váš partner alespoň trochu žárlíte, pak si podobné akce rozhodně odpusťte. Možná se budete chtít jenom dívat, ale věřte, že taková akce vás lehko strhne a škoda nastane dřív, než se nadějete,“ varuje poradkyně v sexu a vztahů Tracey Cox.

Pokračování 4 / 5

Hra na Padesát odstínů šedi

BDSM praktiky jsou opravdu rozmanité a některé z nich byste si možná ráda vyzkoušela na vlastní kůži. Zahrát si na dominu a mít všechno pod kontrolou může být zpestření a skvělý způsob jak oživit postelové hrátky. I v tomto případě si ale promyslete, jak daleko jste oba ochotni zajít. Nepřeskočte rovnou k drsným praktikám a postupujte pomalu. Začněte třeba jen tím, že vás partner nechá, ať akci řídíte jen podle sebe.
Bude-li vás to bavit, pak zkuste přiostřit a zapojit do hry třeba svazování. Když na něj hned na začátku vytáhnete pouta, bičík a spustíte sprostá slova, dost pravděpodobně tím nezasvěceného partnera akorát vyděsíte.

Pokračování 5 / 5

Romantický sex

Možná si klepete na čelo a říkáte si, jak romantika může narušit vztah. Samozřejmě že něžné polibky, doteky a pohledy z očí do očí vaše pouto naopak utuží. Všeho ale moc škodí a ne všechny fantazie o romantickém sexu pak v reálu fungují. Třeba soulož ve vaně při svíčkách může být fakt nepraktická. Při hrátkách na pláži vás zase může vyrušit náhodný kolemjdoucí. To pak pokus o romantiku může dost zhatit. A ne každý partner je pak nadšený, pokud ho při akci zahrnete sladkými slůvky.

Doporučujeme

Články odjinud