Sex v dekádách: Jak často byste se měla milovat ve 30, 40 a 50 letech?

10. 6. 2017
Sex v dekádách: Jak často byste se měla milovat ve 30, 40 a 50 letech?
Ačkoliv se kvalita sexu postupně s narůstajícím věkem a zkušenostmi zlepšuje, kvantita klesá. Na vině je řada faktorů jako rodičovství, zdravotní problémy a podobně, přesto byste se měla snažit, aby sex z vašeho života nevymizel úplně. Jak často je vhodné se v závislosti na věku milovat?

30–39 let

Říká se, že kolem třicítky a hlavně po ní je žena schopná dosahovat těch nejlepších a nejsilnějších orgasmů. Bylo by škoda toho nevyužít, když má člověk na sex ještě dostatek sil. Stejně tak do tohoto věku dnes spadá i produktivní období, z čehož by mělo vyplývat, že mezi třicítkou a čtyřicítkou bychom si měly sexu užívat nejvíce. Pravda je ale taková, že lidé v tomto věku mají sex v průměru ani ne devadesátkrát do roka, což podle studie odpovídá 1,6 sexu týdně. Pokud jste právě v tomto věku, nepromrhejte ho a zvyšte tabulkové číslo!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V životě jste si nemysleli, že se může změnit všechno jako mávnutím čarovného proutku. A už je to tady! Vynikáte v každé oblasti,a to vás to nejlepší ještě čeká. Nesmutněte a dodejte si…

Nejčtenější články

Doporučujeme