Sex v kempu: Jak se pomilovat ve stanu, abyste si to užila a nepohoršovala okolí? | Foto: iStock

Foto: iStock

Sex v kempu: Jak se pomilovat ve stanu, abyste si to užila a nepohoršovala okolí?

Rozhodla jste se letos strávit dovolenou s partnerem v Čechách a čeká vás dobrodružné spaní ve stanu? Pak je třeba se náležitě připravit, obzvlášť pokud plánujete oddávat se žhavým chvilkám! Pokud i navzdory ztíženým podmínkám chcete na dovolené zažít milostné okamžiky, bude se vám hodit pár rad.

Co s sebou

Pokud chcete milování ve stanu podstoupit, je třeba myslet na vhodnou výbavu. Určitě vám přijdou vhod hygienické ubrousky, protože co si budeme namlouvat, stanování bývá občas špinavé. Hodit se budou také ve chvíli, kdy se budete v malém prostoru potit, hodí se i na odstranění dalších tělesných tekutin. Chcete-li opravdu udržet pořádek, vezměte si kondom a nebudete po milování muset řešit, co udělat s tou spouští na spacáku či karimatce.

A co takhle sex v autě? Podívejte se na video, jak na to:

Pokračování 2 / 6

Výběr místa

Najít správné místo v kempu je velmi důležité. Pokud to jen trochu půjde, snažte se vybrat plácek co nejdál od civilizace, abyste si s partnerem dopřáli alespoň zdánlivé soukromí. Oceníte to nejen vy, ale i vaši sousedé, obzvlášť pokud se během milování necháte unést. Pozornost věnujte také samotnému plácku a zaměřte se na to, aby byl pokud možno na rovině. Zbavte se i kamenů, které by vás mohly tlačit do zad či jiných částí těla.

Pokračování 3 / 6

Větrejte

Ve stanu bývá vedro a nedýchatelno, berte to v potaz. Sama jistě dobře víte, jak se zapotíte už jen při převlékání ve stísněných prostorech, a co víc, ve stanu se drží i nepříjemné pachy. Nechte si proto vždy trochu pootevřeno, ať máte přísun vzduchu. Ideální jsou stany, které mají vchod z obou stran, takže v nich snadno můžete vytvořit lehký průvan.

Pokračování 4 / 6

Jak na předehru

Jelikož stanování je většinou někde kolem vodních ploch a je horko a léto, můžete si spolu po setmění zaplavat úplně nazí, což vás krásně dostane do nálady. Stejně tak se můžete přitulit u ohýnku, zatímco někdo zahraje na kytaru romantické melodie… Různé lampičky a světýlka vám také vykouzlí příjemnou atmosféru, jen nezapomeňte, že pokud si budete svítit při sexu ve stanu, budete všem venku dělat pěkné stínové divadlo!

Pokračování 5 / 6

Jaké zvolit polohy

Bohužel ne každá poloha je ve stanu proveditelná. Myslete na to už při pořizování nebo půjčování stanu a volte raději větší plátěné příbytky. I tak se ale zkuste vyhnout pozicím, jako například zezadu nebo na koníčka, kdy se můžete zranit o stanové tyčky, nebo dokonce stan zbořit. Ideální polohy jsou třeba misionářská nebo lžičky.

Pokračování 6 / 6

Zapomeňte na stan

Pokud vám milování ve stísněných prostorech bez soukromí nevyhovuje, prostě na stan zapomeňte. Vezměte rozepínací spacák, počkejte na setmění a vyrazte za hranice kempu. Někde poblíž jistě najdete příjemný les, opuštěnou louku nebo břeh rybníka či řeky, kde v noci nebude ani živáčka, takže tam můžete rozložit své ležení a na chvíli se oddat hrátkám, aniž budete muset řešit, zda vás někdo vidí či slyší.

Doporučujeme

Články odjinud