Na pokračování oblíbeného seriálu Sexu ve městě fanynky netrpělivě čekaly Foto: Blesk: HO

Na pokračování oblíbeného seriálu Sexu ve městě fanynky netrpělivě čekaly Foto: Blesk: HO

Oblíbený herec Willie Garson se už ve druhé sérii A jak to bylo dál bohužel neobjeví Foto: Profimedia
Talentovaný herec zemřel na rakovinu krátce po dotočení první série Foto: Profimedia
Hlavní hrdinky se protloukají životem po padesátce Foto: Profimedia
I po padesátce to všem hlavním představitelkám moc sluší Foto: Profimedia
36
Fotogalerie

Sex ve městě pokračuje: Bude Carrie s Aidanem? Vrátí se konečně Samantha?

Pro všechny fanynky oblíbeného Sexu ve městě přinášíme dobré zprávy. Druhá série volného desetidílného seriálového pokračování „A jak to bylo dál 2“ je na spadnutí. Koho v něm uvidíme a vrátí se konečně Aidan nebo Samantha?

Trojice bez Samanthy

Když před pár lety oznámili režiséři Michael Patrick King, Gillian Robespierre a Cynthia Nixon, že se opět chystá natáčení Sexu ve městě, ženy z celého světa byly u vytržení. První desetidílná řada byla odvysílaná na HBO v roce 2021. Seriál nabídl pokračování příběhů hrdinek Carrie, Mirandy a Charlotte, které se dál protloukají životem v New Yorku po padesátce. Chybí mezi nimi ale divoká Samantha, což se skalním fanouškům příliš nelíbilo. Kvůli vypjatým vztahům a hádkám mezi hlavními představitelkami se však herečka Kim Cattrall na natáčení odmítla podílet.

Jak probíhalo natáčení prvního pokračování seriálu? Zjistíte ve videu:

Pokračování 2 / 8

Móda dál hraje prim

V seriálu o ambiciózních a vytrvalých Newyorčankách hraje kromě vztahových problémů od začátku prim móda. I v další sérii se máme na co těšit. Nebudou v ní chybět výstřední outfity z dílny úspěšných stylistů Dannyho Santiaga a Molly Rogers, které jsou doslova pastvou pro oči. Pokud se už teď nemůžete dočkat, pokochat se módními stylingy můžete i na oficiálním instagramovém účtu seriálu @justlikethatmax nebo v naší galerii.

Pokračování 3 / 8

Přehnaná korektnost a genderová vyváženost?

Seriálu odvysílanému televizí HBO je vytýkána mimo jiné křečovitá snaha o korektnost. Některé scény kvůli ní působí neuvolněně a nepřirozeně. Také herecké obsazení schytalo kritiku. V minulých dílech dostala prostor postava Che Diaz, jejíž představitelka Sara Ramírez je nebinární stejně jako ona. Názory na Che se liší, jisté však je, že si je diváci budou moct ujasnit v navazujících dílech.

Pokračování 4 / 8

Stesk po Stanfordovi

V první řadě seriálu A jak to bylo dál? se naposledy objevila oblíbená postava Stanforda Blatche. Herci Williemu Garsonovi byla krátce po ukončení natáčení diagnostikována rakovina, které bohužel po těžkém souboji podlehl. A jak to bylo dál 2 se tedy bude muset obejít bez Willieho talentu a nezapomenutelného charisma, což nejednomu z nás vhání slzy do očí.

Pokračování 5 / 8

Pan Božský je minulostí

Další smutnou událostí vyvolávající rozporuplné pocity byl konec Pana Božského v seriálu. V první řadě zkomplikovalo angažmá herce Chrise Notha obvinění ze sexuálního obtěžování, kvůli němuž byl z natáčení stažen. Původně si Noth měl zahrát pouze několik scén jakožto duch zesnulého manžela Carrie, nakonec se ale Pan Božský v pokračování neobjeví vůbec. Ze zbývajících scén ho producenti vyškrtli na základě výpovědí dvou žen.

Pokračování 6 / 8

Nahrazená Samantha?

Podle ohlasů na první řadu pokračování Sexu ve městě chyběla divákům nejvíc postava Samanthy a mnozí se kvůli tomu na seriál odmítali dívat. Zprávy o druhé řadě příznivce sexem posedlé blondýnky opět navnadily, pravdou ale je, že Kim Cattrall se vracet nehodlá.

Vztahy mezi ní a představitelkou Carrie Sarah Jessicou Parker jsou stále na bodu mrazu a kromě toho herečku údajně zklamal scénář. Producent, který by rád nenahraditelnou postavu v seriálu uchoval, přišel s náhradním řešením. Carrie si bude stejně jako v první řadě se Samanthou alespoň psát. A mluví se i o jejím nahrazení postavou drzé Seemy (Sarita Choudhury), která spontánní Samanthu nápadně připomíná.

Pokračování 7 / 8

Vrátí se alespoň Aidan?

Filmaři děj dvojky rebootu bedlivě střeží, aby z natáčení neuniklo ven moc informací. Přesto existují domněnky, podle nichž se chystá velký comeback. Zamotá Aidan Shaw Carrie znovu hlavu? Původně se jeho postava měla objevit v první sérii, to se ale tvůrcům nehodilo do scénáře vzhledem k truchlení Carrie nad ztrátou manžela. Nyní se ovšem rozhodli postavu Carrie uvrhnout znovu do randění. A podle Sarah Jessicy Parker vše nasvědčuje tomu, že u toho oblíbený Aidan nebude chybět. Herečka odpověděla na zvídavé dotazy, že účast kolegy nevylučuje a na svém Instagramu zveřejnila fotky, kde se s představitelem Aidana Johnem Corbettem vede za ruku.

Pokračování 8 / 8

Carrie čeká nová lovestory?

Poslední díl seriálu z roku 2021 končí poněkud napínavě. Carrie v něm dostala polibek ve výtahu. Novým potenciálním přítelem Carrie je postava producenta podcastů Franklyna ztvárněná Ivanem Hernandezem. Tvůrci přislíbili, že se Franklyn ukáže i v dalších dílech. Děj navíc naváže jen několik týdnů od zmíněného okamžiku. Otázkou však zůstává, zda jim slibně se rozvíjející vztah někdo nepřekazí. Co takhle Aidan?

Doporučujeme

Články odjinud