Na pokračování seriálu Sex ve městě s podtitulem And Just Like That se můžete těšit na HBO od 9. prosince 2021 Foto: Profimedia

Na pokračování seriálu Sex ve městě s podtitulem And Just Like That se můžete těšit na HBO od 9. prosince 2021 Foto: Profimedia

Na obrazovce se opět objeví známé postavy Carrie Bradshaw, Miranda Hobbes a Charlotte York Foto: Profimedia
Samanthu James v nových dílech neuvidíte Foto: Profimedia
Natáčení se účastnil i představitel Stanforda Willie Garson, během vzniku nových dílů ale nečekaně zemřel Foto: Profimedia
Jeho seriálový manžel Anthony Marentino se v seriálu objeví Foto: Profimedia
31
Fotogalerie

Sex ve městě se vrací: Na co se můžete těšit v nových dílech kultovního seriálu? Mrkněte na fotky

Popadněte své koktejly Cosmopolitan a pohodlně se usaďte před obrazovkami, protože už dnes 9. prosince 2021 odvysílá televizní stanice HBO první díl nové série Sex ve městě, která má podtitulek And Just Like That. Co vás čeká ve zbrusu nové sérii?

Svatá Luis je zpět

Pamatujete si ještě sympatickou asistentku Luis ze St. Louis, kterou si Carrie najala v prvním filmu poté, co ji Božský nechal u oltáře, aby jí pomohla uspořádat si život? Luis splnila svůj úkol na jedničku a za svoji dobrotu si tenkrát od Carrie vysloužila svoji první kabelku značky Luis Vuitton. A právě tato Luis dostane prostor i v dalším pokračování Sexu ve městě!

Jak probíhalo natáčení nových dílů seriálu Sex ve městě? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 8

Sbohem, Samantho!

Ačkoliv postava excentrické Samanthy Jones patřila mezi ty nejoblíbenější, v nových dílech se bohužel neobjeví. Spekuluje se o tom, že za to mohou velmi chladné vztahy s představitelkou Carrie Bradshaw herečkou Sarah Jessicou Parker. Obě herečky si údajně nemohou přijít na jméno a nechtějí spolu mít nic společného. Snaha nahradit postavu Samanthy novým charakterem se ale nekonala. „Nesnažíme se najít čtvrtou postavu. Máme město New York jako čtvrtý charakter. A přibude dost nových zajímavých postav, ze kterých jsme nadšení,“ uvedli tvůrci seriálu.

Pokračování 3 / 8

Žádná Samantha, žádný Smith

Také považujete postavu Smitha Jerroda za jednu z nejvíc sexy mužských charakterů seriálu? Bohužel, v nové sérii vám nebude dopřáno kochat se jeho vypracovaným tělem. V původních sériích i následných filmech byl Smith v podání Jasona Lewise partnerem Samanthy, tentokrát pro něj ve scénáři nebyl prostor. „Nikdo mi roli nenabídl, ale jakkoliv bych byl potěšen, myslím, že toto pokračování je především o dívkách,“ uvedl herec.

Pokračování 4 / 8

Aidan na scénu!

Týme Aidan, zpozorni! Pokud jste v Sexu ve městě milovala právě jednoho z Cariiných nápadníků Aidana, vaše srdce jistě zaplesá. Jeho postava se totiž na scénu vrátí. Jakou úlohu bude mít v nových dílech a jak moc ovlivní Cariin život, zatím není známé, odpověď se ale dozvíte už brzy!

Pokračování 5 / 8

Staří známí

O tom, že se na scénu vrátí Božský v podání Chrise Notha, není třeba diskutovat, bez něho by to prostě nešlo. Objeví se ale i další známí muži, jako například David Eigenberg, který si zahrál Mirandina manžela Steva Bradyho, nebo Evan Handler v roli Charlottina muže Harryho Goldenblatta. Mario Cantone si opět zahraje roli Anthonyho Marentina.

Pokračování 6 / 8

Smutná ztráta

Seriál Sex ve městě přišel o jednu ze svých výrazných mužských hvězd, představitel Stanforda herec Willie Garson totiž v průběhu natáčení nečekaně zemřel. Podle dostupných informací tento herec, který v sitcomu hrál blízkého přítele a důvěrníka Carrie Bradshaw, podlehl rakovině slinivky. Ačkoliv se v počátcích natáčení nových dílů objevoval na place, není zcela jasné, jak si tvůrci s nečekanou situací poradili. Jisté ale je, že celému týmu i divákům bude chybět!

Pokračování 7 / 8

Covid-19 v Sexu ve městě

Nové díly Sexu ve městě se nevyhýbají ani nejpalčivějšímu tématu současnosti – koronavirové pandemii a situaci, která sužuje celý svět. Sarah Jessica Parker, která hraje Carrie Bradshaw, v rozhovoru prozradila, že Covid-19 ovlivnil život v New Yorku, proto je samozřejmé, že je také součástí scénáře.

Pokračování 8 / 8

Nové tváře

V seriálu se samozřejmě objeví i tváře, které jste v předchozích sériích a filmech nevídala. Sarita Choudhury si zahraje realitní makléřku Seemu Patel, Nicole Ari Parker ztvární dokumentaristku a matku tří dětí Lisu Hood Wexley a Karen Pittman se představí jako profesorka právnické fakulty na Kolumbijské univerzitě doktorka Ny Wallace.

Doporučujeme

Články odjinud