Sex ve městě slaví 20 let: Jak šel čas s Carrie a jejími kamarádkami?

6. 6. 2018
Sex ve městě se dnes už dá považovat za kultovní. Seriál o čtyřech ženách žijících na Manhattanu byl natolik úspěšný, že se po šesti sériích dočkal ještě dvou filmových zpracování. Některé hlášky hlavních postav zlidověly, a ačkoliv se sitcom přestal natáčet v roce 2004, dodnes se těší velké oblibě. Jak dnes vypadají Carrie, Miranda, Charlotte a Samantha?

První epizoda Sexu ve městě se vysílala 6. června 1998

Seriál, jehož dějem provází hlas ústřední postavy, novinářky Carrie Bradshow, kterou hraje Sarah Jessica Parker, se stal fenoménem. Posbíral desítky nejrůznějších ocenění včetně šesti cen Emmy a osmi Zlatých glóbů. Dnes 6. června 2018 je to přesně dvacet let, kdy na place padla první klapka a příběh čtyř mladých žen z New Yorku se začal rozvíjet.

Co dělají Sarah Jessica Parker a Kim Cattrall? 

Nejlépe svoji slávu dokázala zúročit právě Sarah Jessica Parker, o které je ze slavné čtyřky slyšet nejvíce. Objevuje se ve filmech a v současné době má hlavní roli v seriálu Rozvod. Nejstarší z hereček, Kim Cattrall vedla podobný život jako její postava Samantha Jones a stihla se třikrát vdát. Od Sexu ve městě nikde příliš nezazářila.

Kristin Davis a  Cynthia Nixon už nehrají

Ani Kristin Davis, která v seriálu představovala Charlottu York, se po skončení Sexu ve městě příliš neuchytila. I ona se v osobním životě ztotožnila se svojí postavou, když stejně jako v seriálu adoptovala dceru, protože nemohla mít vlastní dítě. Poslední ze čtveřice Cynthia Nixon hrající Mirandu Hobbes úspěšně vyhrála boj s rakovinou. Herectví se stále věnuje, o žádnou větší roli ale nezavadila.

Úspěšný seriál se dočkal i pokračování v podobě dvou filmů. Pokud ale doufáte v pokračování, budete si muset nechat zajít chuť. Vztahy mezi hlavními představitelkami jsou napjaté a obzvlášť Kim Cattrall se vehementně brání tomu, aby se ještě někdy postavila před kamery s Kristin Davis, Cynthií Nixon a hlavně se Sarah Jessicou Parker.

Jak vypadaly herečky během natáčení Sexu ve městě a jak vypadají nyní, se podívejte v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadchází období zklidnění a vyjasnění rodinných záležitostí. Naštěstí neočekávejte nic hrozného a už vůbec ne hádky. Aspoň v nějaké oblasti se vám opravdu daří, protože v práci chybujete a…