Sex zkrášluje: Jak využít milování ke zpevnění postavy i omlazení obličeje?

Sex zkrášluje: Jak využít milování ke zpevnění postavy i omlazení obličeje?

Stává se vám, že po vás někdy chce partner sex, zatímco vy na něj nemáte ani pomyšlení? Možná vás eroticky nabudí, když vám prozradíme, že každým milováním prospíváte svému vzhledu! Jak?

Zvětšuje prsa

Během sexu a vzrušení vám ztuhnou bradavky a vaše prsní dvorce jsou výraznější a citlivější. Tím se také více prokrvuje a napíná prsní tkáň a svalstvo, což vede k pevnějším a větším prsům. Nečekejte však, že čím víc sexu denně, tím větší podprsenku si budete kupovat, jde především o optický vjem!

Pokračování 2 / 6

Dokonalá pleť

Během milování se ve vašem těle rozběhne výroba endorfinů, které mají protizánětlivý účinek, což ocení zejména ti, kdo mají problematickou pleť. Sex také podporuje nárůst produkce estrogenu, jenž zvyšuje pružnost pokožky a produkci kolagenu. V praxi to znamená méně vrásek a více zářivé pleti!

Pokračování 3 / 6

Plnější rty

Pokud se během milování ráda líbáte a vůbec používáte rty k erotickým hrátkám, znamená to, že se vám daleko více prokrvují než za normálního stavu. A více prokrvení vede k plnějšímu objemu!

Pokračování 4 / 6

Zářivé oči

Oxytocin, často nazývaný hormonem lásky, pro vás jistě nebude cizím pojmem. Právě ten se uvolňuje při postelových hrátkách a milování a vede k tomu, že poté, co jste prožila uspokojivý sex, jsou vaše oči krásně jasné a zářivé.

Pokračování 5 / 6

Tváře jako slabikáře

Jak ušetřit za tvářenku a dopřát si zdravě červená líčka bez jakékoliv kosmetiky? Pomůže vám sex! Během "námahy" při milování se totiž rozšiřují cévy, což vede k přirozenému začervenání tváří. Takže když to sečtete, můžete se po ránu místo líčení před zrcadlem věnovat sexu a výsledek? Krásná a spokojená tvář!

Pokračování 6 / 6

Zhubnete

Kromě zpevnění prsou prospějete při sexu i své postavě. Milování je docela náročná činnost, jen při orgasmu spálíte 470 kJ a to už se počítá. To je, jako byste šla na půlhodinovou procházku. 

Doporučujeme

Články odjinud