Sexem ke kariéře

9. 1. 2006
Sexem ke kariéře
Dobám, kdy se takzvaná kariéra přes postel, jež se připisovala zejména náhle vylétnuvším hereckým hvězdám, pokládala za něco zcela odpudivého, spíš odzvonilo. Vyplývá to alespoň z ankety, již na objednávku časopisu Neon uskutečnila agentura Forsa.

Sex jako prostředek k prosazení a dosažení lepšího pracovního zařazení považuje totiž za zcela přijatelný třetina všech mladých respondentů.

Pětatřicet procent dotazovaných ve věku pod třicet let se domnívá, že intimní styk s vedoucím nebo nadřízenou se může jednoduše tolerovat, pokud přinese výhody v zaměstnání.

Sedmadvacet procent účastníků průzkumu přiznalo, že by k podobným praktikám sice nikdy nesáhlo, ale ty, kteří je používají, nijak neodsuzuje.

Žádný problém s milostnými službami poskytovanými šéfům obojího pohlaví nemá osm procent zkoumaného vzorku, naopak se těší na den, kdy budou v takovém postavení, aby je sami mohli vyžadovat. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Úterek je nemastný neslaný. V zaměstnání vykonáváte rutinu a ztrácíte energii. Na zadané úkoly se špatně soustředíte a myslíte jen na problémy ve vztahu. Nespojujte práci s osobním…

Nejčtenější články

Doporučujeme