Sexuální předehra

28. 8. 2000
Vášnivá milostná předehra je základem dobrého sexu. Podle průzkumu mají muži rádi opravdu dlouhou předehru.

Sexuální předehra

Vášnivá milostná předehra je základem dobrého sexu. Podle průzkumu, který provedlo vydavatelství Stratosféra u 300 mužů, mají muži rádi opravdu dlouhou předehru. 49% z nich se chce se ženou laskat a mazlit 30 minut a déle, než dojde na sex. 15-30 minut by se rádo mazlilo 43% mužů a pouze 8% mužů by se mazlilo méně než 15 minut.
Tolik vypovídá anketa. Jaká je ale opravdu skutečnost? Ženy mají spíše pocit, že většina mužů upřednostňuje kratší předehru a často ještě kratší sex. Podle průzkumu to však vypadá ale úplně jinak. Že by čeští muži byli jako Casanova nebo se tak pouze prezentují v anketách? Napište nám, jaké je to u vás doma? Pokud máte pocit, že váš muž patří do té skupiny 8%, tak nečekejte, že se něco změní. Sám od sebe změnu určitě neudělá. Zkuste navodit to správné prostředí, připravte něco dobrého k jídlu, zapalte svíčky a začněte ho pomalu svádět. Nesmíte ovšem začít zrovna, když má něco na práci nebo sleduje v televizi fotbal. Když bude vše na nejlepší cestě a on začne spěchat, dejte mu najevo, že není kam. Řekněte mu "Nespěchej miláčku", a začněte ho pomalu laskat, uvidíte, že vám to oplatí.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud jste se nedávno rozešli s partnerem, neklesejte na mysli. Tento vztah neměl stejně velkou budoucnost. Raději se dívejte dopředu a zbytečně se nebičujte nepříjemnými myšlenkami. Je na…

Nejčtenější články

Doporučujeme