Sexuální prohřešky. Tohle v posteli opravdu nikdy nedělejte!

28. 3. 2014
Sexuální prohřešky. Tohle v posteli opravdu nikdy nedělejte!
Skvělý sex může na nadpozemský povýšit i maličkost. Bohužel i maličkost dokáže milování úplně zhatit. Jsou věci, o kterých všichni víme, že do postele nepatří, pokud si to v ní máme se svým protějškem opravdu užít. Na některé prohřešky ale často ani nevzpomeneme. A ty pak mohou být rozhodující.

Nepřetvařujte se

Muži se rádi tváří jako mistři světa, ale ve skutečnosti je pro ně každý sex – tedy v případě, že jim na dané ženě záleží – svým způsobem stres. Bojí se, aby se nějakým způsobem neztrapnili, a především, aby partnerku dokázali uspokojit. I když by to nikdy nepřiznali, bývají kvůli tomu značně nervózní. Zatímco žena řeší, jestli se partnerovi líbí a nevylézá jí někde špek, mužské uspokojení zas tak řešit nemusí, protože to se v drtivé většině případů dostaví naprosto bez problémů. Ale muž cítí za ženský orgasmus obrovskou zodpovědnost.

Máte-li tedy v posteli chlapa, který o vás stojí, a ne sobce, bude se snažit vám tohle uspokojení dopřát. Jenže při prvních milování má hodně žen tendenci přehrávat a dělat v posteli větší divadlo než obvykle. Hlasitě sténají a křičí, slastně se prohýbají při každém doteku a muž pak zákonitě nabude dojmu, že všechno dělá naprosto správně a každý dotek je trefou do černého.

Je jasné, že mu chcete udělat radost a zvednout mu sebevědomí, ale v tomto případě si sama zaděláte na problémy. Protože předstírání jednou skončí – a muž pak samozřejmě bude velmi překvapen, když to, co vždy zabíralo, nebo to tak aspoň vypadalo, najednou nefunguje. Frustrovaní pak budete oba. Je dobré dát najevo, co se vám líbí, ale popravdě. A to, co naopak neoceníte, hned na začátku jemně a citlivě (!) odmítněte. Ušetříte si tím řadu budoucích nedorozumění.

Pozor na mužskou ješitnost

Každý v posteli rád slyší, že je překrásný a že to dělá skvěle. Občas je ovšem potřeba sdělit i něco ne tak příjemného. Třeba že byste uvítala, kdyby si partner vyčistil zuby nebo se osprchoval nebo že způsob, jakým se vás snaží uspokojit, vám v tu chvíli opravdu nedělá dobře. Jenže chlapi jsou ješitní. A postelovou kritiku snášejí ještě mnohem hůř než tu v běžném životě. Takže i když vás v tu chvíli štve, že se ráno probudil, má puse jako v polepšovně a přesto se na vás vrhá s vášnivým polibkem, sdělte mu to nějak decentně. Když budete příliš drsná, muž si to s vaším sexem spojí už napořád a pokaždé bude myslet na to, co jste mu řekla. Na nadpodzemské uvolněné milování už pak jen těžko dojde.

Se zdrobnělinami i vulgarismy opatrně

V posteli si partneři často vyměňují slova, která v běžném životě ani nepoužívají. Někdy je to součást cílené hry, jindy to vyplyne přirozeně nebo zkrátka máte pocit, že se to v danou chvíli hodí. Nicméně s neobvyklými výrazy je potřeba zacházet opatrně. Pokud přestřelíte, můžete protějšek urazit, šokovat nebo třeba nekontrolovaně rozesmát – a všechno povede k tomu, že ze sexu s největší pravděpodobností už nic nebude. Než se tedy pustíte do lingvistických experimentů, otestujte nenápadně, co si u partnera můžete dovolit. Zatímco miláček projde u každého i mimo postel, s pusíkem, králíčkem nebo zlatíčkem už to může být horší. Také si rozmyslete, jestli jeho penis opravdu titulovat přívlastkem roztomilý, zdrobnělinou partnerova křestního jména nebo něčím jiným přeslazením.

Stejná opatrnost je na místě i v případě vulgarismů. Některé muže (i ženy) to samozřejmě vzrušuje, ale ten váš mezi nimi být nemusí. A i když bude, pokud vás doteď znal jako něžnou bytost, která se červená málem i při slově sakryš, můžete mu způsobit šok, pokud na něj v posteli najednou vyjedete ve stylu, aby vám tam ten klacek vrazil a pořádně vás oš…al.

Parfém nemusí být všude

Myslíte to dobře. Víte, že parfém, který používáte, má rád, několikrát se zmínil, jak na vás krásně voní. A tak před vstupem do ložnice na vonné esenci nešetříte. Kapičku parfému stříknete na krk, za uši a na zápěstí jako obvykle, pak přidáte trochu do vlasů, na prsa, bříško, stehna… A o několik minut později se nestačíte divit, proč váš partner prská, olizuje se, tváří se ne úplně šťastně a putování ústy po vašem těle se nějak nekoná.

Parfém je skvělá věc, ale méně je někdy více. Je to velmi intenzivní vjem a nakonec může být jindy příjemná vůně proklínaným pachem. Citlivější jedince také může rozbolet hlavy nebo dokonce začnou kýchat. Navíc – parfém je na kůži hořký a olíznout ho rozhodně není nic příjemného. Pokud si ho nanesete na většinu těla, nenecháte muži moc prostoru, kde by vás mohl bez potíží líbat. A určitě se dočkáte i věty, že chce cítit především vás, a ne váš parfém. Což platí zejména tehdy, když stisknete rozprašovač v blízkosti svých intimních partií.

Potíže vás mohou potkat i v případě další kosmetiky. Ano, doporučení mazat a hydratovat pokožku se se sexem příliš neshodují. Pokožka pečlivě ošetřená tělovým mlékem sice krásně vypadá a zdálky voní, ale k hlazení ani líbání se moc nehodí. Obzvlášť když je teplo. A ani líčidla nejsou pro vášnivé milování úplně ideální. Chlap nechce líbat rty natřené rtěnkou ani tvář pokrytou make-upem. Nechce cítit na jazyku chemii, ale vás.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je v báječném sextilu s Jupiterem a vytváří parádní atmosféru pro seznamování a navazování přátelských vztahů. Bez pochyby máte mnoho přátel, kteří vás mohou navést k novému…

Nejčtenější články

Doporučujeme