Sexuální turistika bez následků: Jak si na dovolené užívat a nebát se dopadu?

21. 6. 2022
Foto: iStock
Sexuální turistika bez následků: Jak si na dovolené užívat a nebát se dopadu? | Foto: iStock
Na léto a s ním spojené cestování se jistě těší řada z nás. Pro mnohé je dovolená u moře spojená také se sexuálními dobrodružstvími. Rády se jim oddávají ženy ve středním věku, a to jak svobodné, tak zadané. Toužíte-li po podobném zážitku, zvažte kromě benefitů také rizika, která by mohla nastat.

Pozor na nemoci

Jedním z rizik, která sexuální turistika představuje, jsou nechtěné pohlavní nemoci. Během milostných hrátek se snadno můžete nakazit sexuálně přenosnými chorobami, jako je kapavka, syfilis či virus HIV, který je nevyléčitelný. Pohlavních nemocí samozřejmě existuje celá řada a dokážou pěkně potrápit. Kromě sexuální zdrženlivosti je jedinou téměř stoprocentně funkční ochranou kondom, který navíc dokáže zabránit i nechtěnému těhotenství. Antikoncepce sice ano, ale ta vás zase neochrání před nemocemi. Myslete na to, až si budete balit kufr na dovolenou, a raději si pár krabiček přihoďte a nespoléhejte na nabídku až v cíli.

Jakou pokutu můžete dostat za sex na pláži? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Energie stále roste a díky pěknému postavení Venuše k vašemu znamení jste přitažliví. Malinko vám to kazí nevhodná kvadratura Marse, ale i to se dá vydržet. Stačí, když budete při výběru…