Sexy herečka bude velvyslankyní dobré vůle

24. 8. 2001
Sexy herečka bude velvyslankyní dobré vůle
Herečka Angelina Jolie, která zazářila ve filmu Tomb Raider, bude jmenovaná velvyslankyní dobré vůle OSN.

Sexy herečka bude velvyslankyní dobré vůle

Herečka Angelina Jolie, která zazářila ve filmu Tomb Raider, bude jmenovaná velvyslankyní dobré vůle OSN.

Film Tomb Raider je jed en z mála, který je inspirován oblíbenou počítačovou hrou. Většinou je to naopak a hry vznikají podle filmů. Hlavní hrdinkou akční hry i filmu je sexy dívka Lara Croft. Počítačová Lara se stala novou virtuální hrdinkou a během krátké doby začaly vznikat i servery přímo o jejím životě, stejně jako by to byla skutečná hvězda. V posledních dílech Tomb Raidera upravili tvůrci Laru tak, že měla neskutečně štíhlý pas a bujné poprsí (viz. foto). S takovými proporcemi rozhodně nemohla všechny ty akční a bojové scény absolvovat. Do filmu byla obsazena opravdová herečka Angelina  Jolie. Stejně tak jako hra se film Tomb Raider stal velice populární.

Jako vhodná kandidátka na velvyslankyni dobré vůle OSN se Angelin a projevila již během natáčení filmu. V západoafrické Sieře Leone a Kambodži navštívila několik tamních uprchlických táborů. I v těchto dnech pobývá mezi běženci v Pákistánu.

Podle mluvčího této mezinárodní organizace Krise Janowskeho je její volba naprosto ideální. Angelina má obrovský zájem o problematiku běženců a navíc je mimořádně populární mezi teenagery. OSN se domnívá, že především mladí lidé a teenageři se o problematiku uprchlíků nezajímají. Angelina je podle nich schopná tyto mladé lidi oslovit a přesvědčit.

Snad toho bude schopná i přesto, že odmítla natočit další pokračování filmu Tomb Raidera a je velice výstřední. Se svým manželem si potrpí na výstřednosti v sexu. Rádi se převlékají, přivazují atp. Při hrátkách se často pořežou tak, že navzájem cítí svou krev. Oba nosí na krku ampulku s krví toho druhého.

autor: Helena

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se chcete v práci zviditelnit, podívejte se na svět pozitivníma očima. V tento den jste akční a prahnete po úspěchu. Pokud chcete povýšit, máte jedinečnou šanci na vítězství.…

Nejčtenější články

Doporučujeme