Nejkrásnější sexy prádlo: Kde a za kolik pořídit svůdná body!

11. 12. 2019
V době dětství pro nás spodní prádlo znamenalo jeden z „měkkýšů“ neboli měkkých dárků, které většinou nepřinášely příliš radosti. V dospělosti je už ale všechno jinak, a tak luxusní souprava dokáže udělat hodně radosti i pod stromečkem. Tady je inspirace pro vašeho partnera, co by vám mohl pořídit. Anebo si pěkné body pořiďte sama!

Žhavá červená i jemná růžová

Svůdné krajky totiž nebudou dárkem jen pro vás, ale i pro něj, a to ve chvíli, kdy se mu v nějakém sexy kousku ukážete. Pokud jste klasickými soupravami dostatečně zásobená, nevadí. Letos totiž frčí krajková body, která vaše tělo důmyslně zahalí, a pomůžou navíc zakrýt i nějaké ty nedostatky. A co víc, v zimě se hodí i na denní nošení, jelikož vám chrání záda!

Preferujete-li ale vzhled před praktičností, zapomeňte na chvíli na klasická bavlněná body a ponořte se do světa krajek. K Vánocům se ideálně hodí hříšná červená, jste-li ale spíš decentní typ, černou barvou rozhodně nic nezkazíte. Vybírat můžete i z něžných růžových kousků, temné vínové nebo lahvově zelené. Troufnete-li si, zkuste zvířecí motivy!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Obloukem se vyhýbejte neuváženým výdajům, mohly by vám zkomplikovat život. Nejste v pozici, abyste mohli utrácet, a to se během května příliš nezmění. Držte se při zemi a ve všem hledejte…