Sexy překvapení pod stromečkem: Jaké hračky si s partnerem nadělit?

9. 12. 2017
Jestliže s partnerem nevíte, co si máte nadělit pod stromeček, zkuste zabrousit na stránky sexshopů. Erotické hračky budou dárkem pro oba, udělají radost a možná díky nim zažijete Štědrý večer, na jaký jen tak nezapomenete!

Možná už dlouho toužíte po tom koupit si nějakou erotickou pomůcku, ale bojíte se, aby to váš manžel nebo partner nepovažoval za konkurenci. Překvapivě mnoho mužů má dojem, že pokud chcete vibrátor, musí to znamenat, že selhávají jako milenci.

Můžete na začátek zkusit zabít dvě mouchy jednou ranou a koupit párový vibrátor, který bude přinášet potěšení během milování vám oběma.

V Česku vznikl první potetovaný vibrátor na světě. Podívejte se na video, jak vypadá:

Do výběru v galerii jsme vybrali to nejzajímavější, co upoutalo naši pozornost. Od womanizerů, které pod tlakem masírují klitoris, přes pulzátory, vibrátory zvláštních tvarů až k poutům a bičíkům.

Podívejte se na naše tipy v galerii: //

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Najdete tam afrodiziakální parfémy i gely, které zvyšují prožitek sexu, a to jak pro dámy, tak pro pány. Nezapomněli jsem ani na knihy, třeba na první sex-komiks nebo průvodce po zmizelých nevěstincích Prahy. Své kouzlo má samozřejmě i sexy prádlo!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Zkraje nového týdne jste plni ideálů a nemáte strach chopit se své příležitosti jako praví bojovníci. V posledních týdnech jste to neměli vůbec jednoduché, ale s tím je nyní konec! Síla…

Nejčtenější články

Doporučujeme