Sexy ve městě

Sexy ve městě

Kdo by nemiloval seriál Sex ve městě? Brilantní dialogy, zábavný děj a skvělé oblečení. Jen si představte, že vlastníte stejně úžasný šatník módní ikony Carrie Bradshaw … Zní to jako sen, který si nyní můžete splnit.

Velký úspěch na seriálu Sex ve městě má bezesporu čtveřice hlavních hrdinek. Ovšem číslo čtyři není v tomto případě konečné. Tři mušketýři měli také o jednoho navíc. Tajemnou dámou v pozadí je excentrická kostýmní návrhářka s ohnivě rudou hřívou Patricia Field. Právě tato po právu opěvovaná stylistka slavného seriálu, filmu Ďábel nosí Pradu či celebrit v čele se Sarah Jessicou Parker, Meryl Streep, Lucy Liu či Kim Cattrall před pár dny představila na týdnu módy v New Yorku svou vlastní kolekci oblečení ve svém jedinečném stylu opěvujícím módní metropoli New York.

To však není jedinou skvělou zprávu pro všechny trendu chtivé ženy. Pokud si zajdete do obchodního domu Marks & Spencer na Václavském náměstí, v centru Palladium či Chodov ke konci měsíce září, můžete vlastnit jeden či více kousků z této unikátní linie. Značka Marks&Spencer podepsala exklusivní smlouvu s Patricií Field pro mnoho zemí včetně České republiky.

České fanynky newyorkského stylu si mohou vybrat 16 z 35 modelů. Každý kousek kolekce zobrazuje osobitý styl Patricie Field v kombinaci s mimořádně vysokými požadavky na kvalitu, precizní střihy a provedení dle kritérií Marks & Spencer. Mezi látkami figuruje hedvábí, žoržet, satén a metalická vlákna. Patricia použila tečkované, hvězdicovité, pruhované i tradiční květinové vzory. Vrcholem kolekce jsou nádherné šaty s květinovým potiskem v barvě šampaňského a černé s balónovou sukní, sofistikované tmavě tyrkysové retro šaty s širokými šifónovými rukávy a černé korzetové saténové šaty s vázáním za krkem.

Tato kolekce má luxusní nádech s náznakem současného hollywoodského glamouru a je zaměřena zejména na šaty, přičemž obsahuje i limitovaný počet topů, kalhot a doplňků.

„Mám opravdu velký zájem o spolupráci se značkou, která rozumí všem ženám, bez rozdílu věku, a vytvořit oděvní řadu, která bude všem sedět. Můj koncept byl ‘Destination Style New York‘ ́. Kolekce spočívá v ikonických ženských oděvech, ke kterým jsem navíc navrhla řadu doplňků. Myslím, že to vyjadřuje mou filozofii - demokratizace luxusu,“ říká Patricia Field.

Jak o ní nedávno řekla Kim Cattrall při jednom interview: „Není na světě nikdo takový jako Patricia Field, ona sama totiž trendy vytváří.“ Její přístup k módě je tak unikátní, že jej nikdo zatím nebyl schopen kopírovat. Spolupráce Marks & Spencer s Patricií Field je příležitostí, jak se mohou ženy přiblížit „opravdové“ Patricii Field, což je věc, která se stává jednou za život. Milovnice módy se mají na co těšit.

Foto: Marks&Spencer

Doporučujeme

Články odjinud