Komentáře k článku zpět na článek

Rambíša 1. 8. 2021 | 12:51

Jéje,to je to ale staré....Já se seznamovala vždy snadno,kdekoliv,venku,v práci,na inzerát,na kurzu malování, spíš jsem nestačila od sebe odhánět zájemce. I dnes stačí s někým prohodit třeba na parkovišti u OC,v obchodě,v knihovně....Mnoho možností i na stará kolena,ale již nikoho nepotřebuji,s manželem jsme spolu 38 let.

Jesa 18. 3. 2017 | 01:14

My se seznámili také v hospodě,na MDŽ,ani mě nedoprovodil domů,ale pozval mě na druhý den do kina.Za 2 roky spolu budeme 50 let.

mina0405 30. 8. 2016 | 15:35

My se s manželem seznámili díky lide.cz a zatím nelitujem :) Asi nejde o to,kde a jak se kdo seznámí,ale jak se ti dva chovají k sobě dál..Můj brácha se seznámil přes online hru a příští rok se žení..Nekomentovala bych jakou úspěšnost co má.. Vždycky může vyrůst láska z neobvyklých seznámení.

Mata69 29. 8. 2016 | 19:16

Jedni naši známí se potkali kdysi na zábavě, oba notně "upravení". A on si ráno nepamatoval jak dotyčná slečna vypadá, tak se za ní vydal, aby zjistil, jestli vůbec stála za to. A jsou spolu už dvacet let v pohodovém manželství.

lebahu 29. 8. 2016 | 12:00

farah.farah: Taky si myslím, že seznámení přes společné zájmy je vcelku časté a vztahy jsou trvalejší. Když už všechno v nějaké krizi selhává, tak ten koníček máme stále společný...

farah.farah 29. 8. 2016 | 09:31

mně tam chybí podle men docela častá varianta a to seznámení v rámci koníčku který člověk má, na horách nebo v bazénu nebo na seminářích a kurzech, při venčení psa.... zkrátka u nějakých mimopracovních volnočasových aktivit

Elynor 28. 8. 2016 | 21:34

No, zrovna ta doprava, jakýmkoli prostředkem, je sice velmi pravděpodobné místo k seznámení, ale vzhledem k počtu otrapů, co jsou schopni člověka obtěžovat zcela nesmyslně, nemá potom nikdo rozumný šanci aspoň u mě určitě ne. Denně dojíždím do práce tam i zpět mnoha různými dopravními prostředky a vypěstovala jsem si několik velmi vražedných a odpuzujících pohledů, kterými odrazuji příliš komunikativní jedince. Muže i ženy. Nehodlám se bavit s nikým o ničem, chci jenom dojet tam, kam potřebuju. Pozdravit je slušnost, maximálně se zeptat, zda mohu otevřít/zavřít okno, a další řeči jsou už zbytečné. Dojíždím už devátý rok, ten první jsem se snažila s lidma bavit - tedy odpovídat jim zdvořile, když sami začali hovor. Pak jsem pochopila, že takhle nebudu mít nikdy klid. Takže už se nevybavuju, a v krajním případě, neumí-li někdo pochopit, že nejsem na něj zvědavá, se seberu a jdu jinam - do jiného kupé, vozu, vystoupím... možná že si šlapu po štěstí, a některý z cestujících byl princ na bílém koni, ale to se holt nedá nic dělat.

SandraN 28. 8. 2016 | 20:00

Potvrzuji tu poslední možnost. Je to nečekané, přirozené, vítané, legrační a bezprostřední. Člověk ani neví a potká.
Jinak znám pár, co se seznámil při nehodě auta a chodce a taky to byla tutovka.

ividol 28. 8. 2016 | 19:23
Dasa52 28. 8. 2016 | 19:06

BAR, ALKOHOL & VY DVA - seznámili jsme se v hospodě na Silvestrovské zábavě. jsme spolu 12 let a něco. fakt to nemá dlouhého trvání to jsou teda úvahy, na to musel být autor skvělý psycholog.

Přečtěte si také

Horoskopy

Nevhodná konstelace hvězd vám ubírá na síle. Vaše sebevědomí je na bodu mrazu, což je ve vašem případě…

Nejčtenější články

Doporučujeme