Komentáře k článku zpět na článek

Dada_ 25. 9. 2009 | 20:04

Chystám se jít poprvé na seznamovací akci přes Přijď a Potkej. Na Lide.cz a Stesti.cz jsem žádného normálního chlapa nenašla, tak snad budu na PaPu úspěšnější. Podle webu http://prijdapotkej.ning.com/ se na akci chystá na 15 nezdaných lidí ve věku kolem 30, tak jsem moc zvědavá... Jestli posbírám odvahu, tak pak napíšu do blogu, jak to dopadlo.

ANAMOR39 16. 9. 2009 | 08:48

JA JSEM SE SE SVYM MANŽELEM SEZNAMILA PŘES NET PŘED 5LETY.PO 3LETECH OŤUKÁVÁNÍ JSME SE VZALI.PO DVOU LETECH MANŽELSTVÍ MŮŽU ŘÍCI,ŽE JSME CELKEM SPOKOJENÍ.OBČAS NĚJAKÉ PROBLÉMY VĚTŠINOU KVŮLI DĚTEM,ON MÁ Z PRVNÍHO MANŽELSTVÍ SYNA,KTERÝ JE AŽ NESKUTEČNĚ ROZMAZLOVÁN.UŽ SI TOHO MOC NEVŠÍMÁM,PROTOŽE SE VŽDYCKY POHÁDÁME.TAK VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ PŘI VÝBĚRU.

Lee_Anne 11. 9. 2009 | 15:04

Seznamku přes internet jsem zkoušela. Inzerát jsem si podala sama a ozvalo se mi 9 lidí. Z těch osmi měl o mě skutečný zájem jeden člověk. Celý život mi spolužáci dávali najevo, že jsem ošklivá, hloupá a k ničemu, že si nikoho nenajdu a když jo, tak že mi bude jedno, jak bude vypadat, hlavně, že to bude chlap. Já si nevybírala podle vzhledu, protože jsem si říkala, že na žádnýho solidního chlapa nemám, prostě mi bylo opravdu jedno, jak bude vypadat, hlavně, aby mě měl aspoň trochu rád. Uvažování jako u ubožáka. Ten člověk přes internet byl malý, koktavý, s brýlemi, delší tělo než nohy, vypadal trochu jako mentálně postižený. Vydrželo to pět měsíců, kopačky jsem od něho dostala já, že prý mě přestal mít rád, že bych se o něho nepostarala, vyčetl mě úplně všechno a jeho hygienické návyky byly jako v 16. století. Z tohoto vztahu jsem si do života odnesla poškozené sebevědomí, chronický zánět močového měchýře a touhu strávit zbytek života v samotě a zapomnění...

DeDr 8. 9. 2009 | 09:57

No,s několika chlapci nebo muži jsem si přes internet dopisovala.Až jednou jsem si psala s jednim,s kterým jsme si hned od začátku skvěle rozuměli.Po týdnu jsme šli na první schůzku.Ode dne začátku našeho vztahu uplynulo 8měsíců a my jsme si řekli své ANO na celý život.Nyní je to něco přes rok,co jsme manželé a můžu říct,že děkuji internetu za mého bezvadného manžela.

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte k akčním znamením zvěrokruhu, k tomu je k vám Merkur příznivě nakloněn. Ať už se vrhnete na…