Sharon Stoneová se stala matkou

23. 6. 2000
Hollywoodská herečka Sharon Stoneová se ve svých dvaačtyřiceti letech stala matkou. Se svým manželem Philem Bronsteinem adoptovali chlapce, který dostal jméno Roan.

Sharon Stoneová se stala matkou

http://www.cd-amper.cz/dama/sharon/ss.jpg"> Hollywoodská herečka Sharon Stoneová se ve svých dvaačtyřiceti letech stala matkou. Se svým manželem Philem Bronsteinem adoptovali chlaKlepněte pro větší obrázek pce, který dostal jméno Roan, celým jménem Roan Joseph Bronstein. Na veřejnost již delší dobu pronikaly informace o údajných těhotenstvích  Stoneové.  Některé zdroje uvádějí, že tato těhotenství skončila několikrát po sobě samovolným potratem.

Sharon Stoneová se narodila 10. března 1958 v Meadville, pennsylvánském provinčním městečku se 14.000 obyvateli, kde její otec pracoval jako dělník v továrně. Přes Edinboro University a kariéru modelky se propracovala až k filmování a své první roli ve filmu Vzpomínky na Hvězdný prach. Několik následujících snímků nebylo pro její kariéru herečky rozhodujících, ale poté přišel Paul Verhoeven se snímkem Total Recall a kariéra Stoneové začala strmě stoupat vzhůru. Nezapomenutelným snímkem Základní instinkt, kde si zahrála po boku Michaela Douglase, se stává sexuálním symbolem devadesátých let. Za ztvárnění hlavní ženské role v dramatu Casino amerického režiséra Martina Scorseseho z prostředí organizovaného zločinu získala Zlatý glóbus a byla nominována na Oscara.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste na pokraji sil a marně vyhlížíte víkend. Pracovní úkoly se na vás řítí ze všech stran. Milí Berani, chce to klid. Pak to bez problémů zvládnete. Hvězdy vám přejí vytrvalost a jistý…

Nejčtenější články

Doporučujeme